Köpekleri İnsanlar Oluşturmuştur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben yapay seçilim nedir çok iyi biliyorum sen hiç merak etme "zeki beyefendi". Ben senin son cümleni eleştirirken sen bana yapay seçilimi bilmediğimi söylüyorsun. Bu da farklı bir bakış açısı işte.

Anlatırken gerçekleri örtme yoluna gidilmemiştir. Olduğu gibi sunulmuştur her şey. Bilindiği gibi dürüstlük,açıklıkta. Kapalılıktaysa karanlık olur. "Tabu"lar karanlıkta yaşarlar. Turan DURSUN

Eline sağlık.

Kardeşim anlamıyor musun, bu adam kafayı bozmuş. (Berwar bu yaptığın cidden öyle, neden konuyu açtığın apaçık ortada) İnsanları yollarından saptırmaya çalışıyor. Kötü olan şu ki, neyse onu demiyeyim 🤷 Sonra ban yiyen ben oluyorum.

Herkes son cümleye kadar iyi gidiyorsun demiş ama zaten metnin hepsi onun için. Daha önce açtığı konulara bakarsanız son paragraf hemen dikkati çekiyor.
Kimse değerli vaktini seni Müslümanlıktan çıkarmak için haracamaz @BERWAR da dahil. Madem o kadar Müslümansın içerisinde din bile geçmeyen bir konu yüzünden dinden sapıyorsan o senin sorunun senin zorundur. Adam ne güzel anlatmış içinde size zıt düşen bir kelime olduğunda hemen "bu adam bizi yolumuzdan saptırıyor". Söylediklerinin ne kadar saçma olduğunun sen bile farkında olmalısın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı