Kötü Anadolu lisesi mi yoksa meslek lisesi mi?

Screenshot_2020-08-12-06-27-53-828_com.miui.gallery.jpg

Tuvaletlerde genelde herkes sigara içiyor ve zaten bütün okullarda erkekler tuvaleti çok pis olur :D.
Teşekür ederim. Lütfen zamanın varsa bana lise tavsiyesi Allah aşkına. Bir de beğenme cezam var, yorumlara ifade bırakamıyorum. Kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim lütfen zamanın varsa bana lise tavsiyesi Allah aşkına bir de beğenme cezam var yorumlara ifade bırakamıyorum kusura bakmayın.

Lise de aşık olma 1-2 tane iyi arkadaşların olsun konuşabileceğin ve kimsenin dış görünüşüyle dalga geçme benimle geçiyorlardı ve moralim bozuk oluyordu sonra tabii kafaya takmamaya başlıyorsun bu şeyleri.

Lisede aşık olma. 1-2 tane iyi arkadaşların olsun konuşabileceğin ve kimsenin dış görünüşüyle dalga geçme. Benimle geçiyorlardı ve moralim bozuk oluyordu. Sonra tabii kafaya takmamaya başlıyorsun bu şeyleri.
Senin lise bitti mi abi? Bir de çok iyi dövüşürüm, yani emanetleri olmasa korkmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet benim lise bitti lise de çok takma ortamları derslerin iyi olsun sadece.
Ya bide benim stilim çok farklı sırf bu yüzden ortaokulda tutanak yapacaklardı tamamen yanlış anlama sadece still full gangster gibi çok hoşuma gidiyor zincir kolye kep olsun argo yazılar yazan ingilizce ceket (bilmeden aldım) ingilizce hocası çıkar diye bağırmısti 😄ne bileyim bide full erkekti gelen kizlar uzaylı görmüş gibi bakıyordu çok garip tarzım vardı halada öyle . Senin giyimin nasıldır?
(not okulda hep yok yazıldım okul kıyafeti giymiyorum diye orta sonda)

Ya bir de benim stilim çok farklı sırf bu yüzden ortaokulda tutanak yapacaklardı tamamen yanlış anlama sadece still Full gangster gibi çok hoşuma gidiyor zincir kolye kep olsun argo yazılar yazan İngilizce ceket (bilmeden aldım) İngilizce hocası çıkar diye bağırmısti 😄ne bileyim bir de Full erkekti gelen kizlar uzaylı görmüş gibi bakıyordu çok garip tarzım vardı hala da öyle. Senin giyimin nasıldır?
(Not okulda hep yok yazıldım okul kıyafeti giymiyorum diye orta sonda)

Benim giyimim normal sade zaten okul kıyafeti giyerdim hep.

Geri
Yukarı