Kötü bir durum yaşayınca çok takma

Froxy7

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP VİCTUS 16
GPU: RTX 4060
CPU: AMD 7840HS
RAM: SK HYNİX (2X8) 5600 MHZ CL40
SSD: KIOXIA KXG80ZNV1T02 1TB
Merhaba dostlar, kulak üstü kulaklık iade etmek istemiştim ürün red edildi bende THH'ye başvurdum neyse ben bunu kafaya çok takıyorum THH nasıl sonuçlanacak kulaklık elimde mi kaldı diye takıyorum ve üzülüyorum sizce ne yapmalıyım.

Türkçeni geliştirmelisin (!) şaka bir yana takma bu kadar.

Merhaba dostlar, kulak üstü kulaklık iade etmek istemiştim ürün red edildi bende THH'ye başvurdum neyse ben bunu kafaya çok takıyorum THH nasıl sonuçlanacak kulaklık elimde mi kaldı diye takıyorum ve üzülüyorum sizce ne yapmalıyım.

Aklınıza geldiğinizde başka bir şey ile ilgilenmeyi deneyebilirsiniz, sizi anlıyorum ancak bence kafaya fazla takmaya değmez zaten sonuç geldiğinde bu konu hakkında kendinize bir yol oluşturacaksınız. İyi günler efenim.

Aklınıza geldiğinizde başka bir şey ile ilgilenmeyi deneyebilirsiniz, sizi anlıyorum ancak bence kafaya fazla takmaya değmez zaten sonuç geldiğinde bu konu hakkında kendinize bir yol oluşturacaksınız. İyi günler efenim.

Hocam bu durumun farkındayım takma diyorum kendime 1 saat sonra yine takmaya başlıyorum.

Sadece bu olaylar mı yoksa genel olarak her konuyu çok kafaya takıp olmayacak sonuçlar mı düşünüyorsunuz.

Teknolojik ürünlerde sorun yaşayınca oluyor hep o durum çözülmeden gitmiyor aklımdan.

Hocam bu durumun farkındayım takma diyorum kendime 1 saat sonra yine takmaya başlıyorum.

Emin olun ki olayın sonunda bu kadar da takacak bir durumun olmadığını görürsünüz. Belki benim söylemem ile olmuyor olabilir, bunu siz deneyimleyerek farkına varabilirsiniz. Yaşamımızda takacak daha önemli hadiseler var :)

Emin olun ki olayın sonunda bu kadar da takacak bir durumun olmadığını görürsünüz. Belki benim söylemem ile olmuyor olabilir, bunu siz deneyimleyerek farkına varabilirsiniz. Yaşamımızda takacak daha önemli hadiseler var :)

Hocam söylediklerinizin hepsinin farkındayım değmez diyorum umarım engel olabilirim teşekkür ederim.

Değerli bir ürün olduğu ve pahada güçlü bir ürün olduğu için istemeden sıkıntı ediyor olabilirsiniz şarkı vs. dinleyin ancak bence yine de OKB'yi araştırın.

Hocam araştıracağım. bilgisayar oyunları oynarken rahatlıyorum sadece.

Geri
Yukarı