Çok kötü durumdayım

UPG

Decapat
Derslerde güzel güzel dinleyip verilen testerde başarılı oldum. TYT denemesinde okul 2. si benim.

Sosyal anlamda arkadaşlarım, çok büyük de olmasa da bir çevrem var.
Güzel bir sevgilim de var.

Akademik sosyal kişisel anlamda kendimi başarısız bulmayan biriyim. Ama yemin ediyorum kısa süreli mutluluklar harici hep depresifim. Bundan 8 9 ay önce başladı hala devam ediyor. Hani pandemi, insan yok falan belki bundandır diyordum ama okula gittiğimde değişen hiçbir şey yok. Dersler sevk vermiyor, eski hobilerim zevk vermiyor, gelecekte yapmak istediğim mesleği düşündüğüm zaman heyecanlanmıyorum. Spor yapıyorum fiziğim iyidir. Dış görünüşümü sevmeyen biri de değilim. İlgi veya ilgisizlik ikisini de tattım.

Sevgilimi sınıftan alınca sadece ona mutlu yüzümü göstermek için uğraşıyordum fakat onun da artık soğuduğunu hissediyorum.

Beyler ben çok kötüyüm. Böyle hayatı yaşamayı istemiyorum. Çevresel etmenler mi hiçbir fikrim yok zaten önceki konuda da yazdığım ekonomik sorunlar biraz halloldu gibi. İçimden ne rekabet duygusu ne harekete geçme duygusu geliyor. Hocaların arkadaşların yüzüne bakıyorum böyle dalıp gidiyorum.

Aynı durumdayız, tek farkımız ben bu dediğin durumdan 4 senedir muzdaribim ve ne kadar böyle olmak istemesem de değiştirmek için hiçbir çaba sarf etmediğimden dolayı kurtulamıyorum. Eskiden sosyal fobim vardı işe girdikten sonra iyileştim ama depresif kişiliğimi ve asosyalliğimi aşamıyorum. Ne istediğinden emin ol, bu hayattaki amacın ne, ne olursa o anda hayattan zevk alırsın, bunları düşünerek kendine cevaplar ara.

Geri
Yukarı