Kötü oynadığım için benimle oynamıyorlar

Hayat oyun ve oyundaki arkadaşlar değil hocam daha yaşından dolayı sanırım bu olayı takmışsın, başka oyunlar oyna farklı kişiler bul, çık dışarı sosyalleş pandemiden sonra, zamanı geldiğinde de dersini çalış güzel bir üniversite kazan ve orada ortam kur.
Hocam yazıda da dediğim gibi oyun umrumda değil. Sadece nasıl böyle olabiliyorlar onu merak ediyorum.

İnsanların çoğu sadece kendini düşünür, kötü oynadığın için ayak bağı olduğunu düşünmüşlerdir.

Merhaba, henüz lisenin başlarındayım. Malum tam arkadaşlarımla en güzel zamanları geçireceğim vakit virüs çıktı. Dışarı çıkıp adam akıllı da konuşamıyoruz. Biz de karantina başında 5 kişi oyun oynayalım dedik ve yaklaşık 7-8 aydır oynuyoruz hâlâ. Son dönemde ben kötü oynamaya başladım ve sırf rankları için daha benimle oyun oynamıyorlar. Oyun umrumda bile değil ama normal olarak da konuşmamaya başladılar benimle. Geçenlerde yeni birini almışlar sanırım gruba. İnsan bunu arkadaşına yapar mı? Tekrar diyorum oyun umrumda değil ama cidden beni takmıyorlar artık. Başka konuşacağım birileri de yok. Sizce ben nasıl bir tavır göstermeliyim?

Ben olsam oyunda kendimi çok ama çok geliştirmeye çalışırım sonra o kişi benim rankımı görür mors olur falan :) sonra o seni çağırdığın da aynen şunu diyeceksin: "kötü oynuyorsun(uz) gelemem" dedikten sonra onu her yerden engelliceksin.

Merhaba, henüz lisenin başlarındayım. Malum tam arkadaşlarımla en güzel zamanları geçireceğim vakit virüs çıktı. Dışarı çıkıp adam akıllı da konuşamıyoruz. Biz de karantina başında 5 kişi oyun oynayalım dedik ve yaklaşık 7-8 aydır oynuyoruz hâlâ. Son dönemde ben kötü oynamaya başladım ve sırf rankları için daha benimle oyun oynamıyorlar. Oyun umrumda bile değil ama normal olarak da konuşmamaya başladılar benimle. Geçenlerde yeni birini almışlar sanırım gruba. İnsan bunu arkadaşına yapar mı? Tekrar diyorum oyun umrumda değil ama cidden beni takmıyorlar artık. Başka konuşacağım birileri de yok. Sizce ben nasıl bir tavır göstermeliyim?

Oynadığınız oyun LoL sanirim bu oyunda maalesef oyunu eğlence için oynamayan çok insan var kötü oynadığında küfür eden falan sana tavsiyem arkadaşlarına başka oyunlar oynaman daha eğlenceli vakit geçirebileceğiniz daha az ciddi olan oyunları oynaman daha iyi olur ha diyorsan ben bu arkadaşlarla LoL oynamak istiyorum tavsiyem yayıncı YouTuber izleyip oyun bilgini geliştirmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı