Kötü Vatanbilgisayar Servisi

Hazır değil, abimle ben topladım zaten kasayı. Türketici haklarına şikayet etsem ne zaman belli olabilir ?

- - - Güncellendi - - -

Bornova'daki şubesini aradım, konuştum biz ürünün iadesini yapmayız sadece aracıyız ürünü yetkili servise yollarız dediler.
Toplama kasa yani hazır kasa anlamında da kullanılabiliyor. Birlikte topladık dese idin birşey söylemezdim neyse.
Tüketici kuruluna Şikayetini gerekçeni vs bildir eğer gerçekden çözülemeyen sorun varsa ve donanımsal ise Bilirkişi ile tespit edilirse Geri iade alınacaktır çoğunlukla. Süresini Kurumla iletişime göre yapacağınız işlemlere göre değişiklik gösterecektir.
_____
Şubelerin verdiği cevap doğru Çünkü onlar sadece satıcı Servise gönderip arızalı raporu çıkmadıkça değişim yapamazlar.

Toplama kasa yani hazır kasa anlamında da kullanılabiliyor. Birlikte topladık dese idin birşey söylemezdim neyse.
Tüketici kuruluna Şikayetini gerekçeni vs bildir eğer gerçekden çözülemeyen sorun varsa ve donanımsal ise Bilirkişi ile tespit edilirse Geri iade alınacaktır çoğunlukla. Süresini Kurumla iletişime göre yapacağınız işlemlere göre değişiklik gösterecektir.
_____
Şubelerin verdiği cevap doğru Çünkü onlar sadece satıcı Servise gönderip arızalı raporu çıkmadıkça değişim yapamazlar.

Benim yakındığım şey şu bizi bu kadar uğraştırıyorlar ve yapamıyorlar. Kasayı 15 tatilinde aldık bu zamana kadar olmadı, oyun oynayıp vaktimi geçiren bir insanım ama sayelerinde yazın zamanımı müzik dinliyerek geçirdim. Steam yaz indiriminde bir sürü oyun aldım bir umutla oda bu sefer kesin olacak dedim ama yine olmadı işte. Bazen olur diye bekleriz ya olmayınca olmuyormuş demek ki...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı