Köyde İnternet Çok Kötü

PUBG oynarken modeme sadece 3 kişi mi bağlı oluyor peki? Eğer öyleyse bir kişinin ayrılması çok bir fark yaratmayacaktır. Ufak bir iyileşme olacaktır.

Biz ablamla ssadece PUBG Mobile oynuyoz arkada program açık değil yan taraftaki küzenim hem video izliyor hem de PUBG oynuyor.

Şu an zaten Türk Telekom'dan 6 Mbps alıyorum ama üç kişi PUBG Mobile oynayınca internet çok kötü oluyor 2 ev kullanıyoruz ileride tek ev olunca 2 kişi oynuyacağız o zamanda çok kötü olur mu?

Bu bile çok iyi benim için kaç upload alırım.
1 veya 2 Mbps arası alırsınız diye tahmin ediyorum. Zaten şehirlerde bile yeri geliyor berbat internet kullanıyoruz. Köyleri fazla düşünemiyorum yani.

Tahmin ettiğimiz gibi 6 Mbps hız ile aşırı bir iyileşme olmayacaktır. Speedtest ile baktığınızda aldığınız ping değeri ne peki?

1 Veya 2 Mbps arası alırsınız diye tahmin ediyorum. Zaten şehirlerde bile yeri geliyor berbat internet kullanıyoruz. Köyleri fazla düşünemiyorum yani.

Bu varya benim için süper Türk Telekom lanetinden iyidir.
Tahmin ettiğimiz gibi 6 Mbps hız ile aşırı bir iyileşme olmayacaktır. Speedtest ile baktığınızda aldığınız ping değeri ne peki?

Üç kişi oynadığımızda internet hızı 0.56 oluuo upload 0 normalde aslında 6-5 arası.

Yeni konular

Geri
Yukarı