Köye Wi-Fi getirmek mümkün mü?

lensi

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar şehirden 30km uzaklıktaki köyümüze, Wi-Fi getirebilir miyiz? Şu an Superbox kullanıyorum faturalı ve kotalı 100GB 200 TL 100GB 15 gün için bile yetmiyor.
Wi-Fi getirmek mümkün mü?

Sezonluk Wi-fi'ler oluyormuş, ben de yeni duydum. Kalacağın duruma göre 1 aylık, 2 aylık vs. alınabiliyormuş. Onu araştırmanı öneririm.

Bir arayıp konuşun TürkTelekom'u, altyapı ile alakalı. Çok talep olursa birkaç sene içerisinde bir altyapı düşünebilirler.

Köyde internet altyapısı bulunmuyorsa altyapı gerektirmeden kullanılan modemleri tercih ederek internet kullanabilir veya internet altyapısı için Cimer veya BTK‘ya dilekçe yolu ile altyapı probleminizi belirterek altyapı sorununu çözebilirsiniz. Altyapısız internet tarifeleri ile köyünüzde internet kullanabilirsiniz. CİMER - T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi

Bir arayıp konuşun altyapı Türk Telekom'u altyapı ile alakalı. Çok talep olursa birkaç sene içerisinde bir altyapı düşünebilirler.

Hocam söyle söyleyeyim bizim evimiz yola 1km uzaklıkta sadece bizim ev var sağda solda kimse yok.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı