Köye Wi-Fi getirmek mümkün mü?

Hocam konuyu baştan sona kadar okudum ama ne istediğinizi hala tam algılayamıyorum. İnternet altyapısı mı istiyorsunuz? Yoksa dönemsel internet mi arıyorsunuz? Yoksa altyapı başvurusunu nereye yapacağınızı mı bilmiyorsunuz?

Hocam o büyük kablo ile ev elektrik çekiliyor mu ?
Özellikle buradan sonra film koptu bile diyebilirim.

Hocam köydeki evimize sınırsız Wi-Fi cekmek istiyoruz,
Şu an Superbox kullanıyorum hem pahlı hem GB yetmiyor.

Hocam köydeki evimize sınırsız Wi-Fi cekmek istiyoruz,
Şu an Superbox kullanıyorum hem pahlı hem GB yetmiyor.
O zaman hocam Türk Telekom müdürlüğüne gidip planlama biriminde derdinizi anlatmanız gerek. Çok ihtiyacınız olduğunu ama bir türlü internet altyapısı olmadığı için çok zorluk çektiğinizi söyleyin. Durumu biraz abartın. İşte evimde kamera sistemi var, işimi internet üzerinden yürütmem gerekiyor ancak Superbox'ın bu konuda çok yetersiz olduğunu ve mağdur olduğunuzu söyleyin. Yardımcı olurlar muhtemelen. Hatta altyapı çekilmesi durumunda Türk Telekom kullanacağınızı da söyleyebilirsiniz (Türk Telekom bayisinde internet için başvuruda bulunmak istiyorum ama altyapı olmadığı için başvurumu almıyorlar tarzı bir söylemde bulunun). Eğer olursa Yakınlarınıza Tip-23 ufak bir VDSL kabin yerleştirip aktif ederler.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman hocam Türk Telekom müdürlüğüne gidip planlama biriminde derdinizi anlatmanız gerek. Çok ihtiyacınız olduğunu ama bir türlü internet altyapısı olmadığı için çok zorluk çektiğinizi söyleyin. Durumu biraz abartın. İşte evimde kamera sistemi var, işimi internet üzerinden yürütmem gerekiyor ancak Superbox'ın bu konuda çok yetersiz olduğunu ve mağdur olduğunuzu söyleyin. Yardımcı olurlar muhtemelen. Hatta altyapı çekilmesi durumunda Türk Telekom kullanacağınızı da söyleyebilirsiniz (Türk Telekom bayisinde internet için başvuruda bulunmak istiyorum ama altyapı olmadığı için başvurumu almıyorlar tarzı bir söylemde bulunun). Eğer olursa yakınlarınıza TIP-23 ufak bir VDSL kabin yerleştirip aktif ederler.

Yok usta senin dediklerini yapmam ki çok zor,
Bak arkadaşın biri Türk Telekom dönemsel internet önerdi acaba.
O nasıl ben başvuru yaptım yaşadıgınız yerde altyapı yok diyor anlamadım ki.

Yok usta senin dediklerini yapmam ki çok zor,
Öncelikle sizin zor dediğiniz kısım müdürlüğe gitmek. Zor değil yani.
Bak arkadaşın biri Türk tellekom dönemsel internet önerdi acaba
Dönemsel internet öncelikle geçici olarak bir yerde kalacaksanız var. Onun için de Türk Telekom altyapısına ihtiyaç var. Altyapı olmayan yere nasıl internet çektireceksiniz?
O nasıl ben başvuru yaptım yaşadıgınz yerde altyapı yok diyor anlamadım ki.
Tekrar ediyorum altyapı yoksa hiçbir firmaya hiçbir paket için başvuruda bulunamazsınız.

Yani işin özeti altyapı olmadan hiçbir yere sabit internet için başvuruda bulunamazsınız. Altyapı başvurusu için uğraşmanız gerek ki uğraştırıcı tek kısım bölgedeki Türk Telekom müdürlüğüne gitmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı