Köye Wi-Fi getirmek mümkün mü?

Altyapı sağlayabileceğiniz GSM operatörleri:

• Vodafone müşteri hizmetleri 0 (542) 542 00 00.
  • Turkcell müşteri hizmetleri 0532 532 00 00.
  • Türk Telekom müşteri hizmetleri 444 1 444'i arayıp altyapı işlemleri için başvuruda bulunabilirsiniz.

Hocam sadece 1 ev için altyapı yaparlar mı? Bir de yaşadığım alan tarlanın ortasında.

Hocam isimleri nedir anlamadım ona göre araştırma yapıyım.
Attığım linkte birden fazla paket var. Biraz aşağı kaydırırsan görebilirsin. Ben de çok bilgi sahibi değilim, Türk Telekom'u araştırıp sormanı öneririm.

Yani çok zor bir ihtimal.
Ana yoldan 1km uzaklıkta 800 hatta

Attığım linkte birden fazla paket var. Biraz aşağı kaydırırsan görebilirsin. Ben de çok bilgi sahibi değilim, Türk Telekom'u araştırıp sormanı öneririm.

Tamamdır teşekkürler hemen araştırıyorum.

Hocam URFAwifi mi yoksa dönemsel wifi mi

Sanırım dönemsel wifi daha iyi ?

Son düzenleme:
Hocam URFAwifi mi yoksa dönemsel wifi mi

Sanırım dönemsel wifi daha iyi ?
İlk dediğinin ne olduğu hakkında bir fikrim yok, fakat dönemsel olanlar kalıcı değil, bir kaç aylık olsa gerek. Köy evi dediğin için dönemsel istediğini varsayarak attım. Farkındasındır herhalde.

İlk dediğinin ne olduğu hakkında bir fikrim yok, fakat dönemsel olanlar kalıcı değil, birkaç aylık olsa gerek. Köy evi dediğin için dönemsel istediğini varsayarak attım. Farkındasındır herhalde.

Hocam şehirdeki eve mi sipariş etticez köydeki eve mi onları arıyip mı konuşalım.

2 şekilde bağlantı yapabilirsiniz. 1. si zaten şu an da kullandığınız gibi Superbox yönetimi olacaktır. 2. olarak ise eğer binanıza telefon kablosu geliyorsa (siyah kalın bir kablo olur genelde) bu kablo üzerinden ADSL hizmet alabilirsiniz. Kendi köyümüzde 2. yöntemle internet bağlı olan 2-3 hane var.

2 şekilde bağlantı yapabilirsiniz. 1. si zaten şu an da kullandığınız gibi Superbox yönetimi olacaktır. 2. olarak ise eğer binanıza telefon kablosu geliyorsa (siyah kalın bir kablo olur genelde) bu kablo üzerinden ADSL hizmet alabilirsiniz. Kendi köyümüzde 2. yöntemle internet bağlı olan 2-3 hane var.
Hocam o büyük kablo ile ev elektrik çekiliyor mu ?

Geri
Yukarı