Kol büyümesi normal mi?

Doğru... 43 kilo verdim ve ciddi manada maddi gitti. Maşallah yine durumum var da. İdare ettim.
43 kilo vermek büyük başarı tebrik ederim. Maddi yükü çok ağırdır dediğiniz gibi. Verdiğiniz kilolar sonucunda belirli bölgelerinizde (karın, bel çevresi, göğüs) sarkmalar oldu mu? Merakımdan soruyorum, 43 kilo ciddi bir kilo.

43 kilo vermek büyük başarı tebrik ederim. Maddi yükü çok ağırdır dediğiniz gibi. Verdiğiniz kilolar sonucunda belirli bölgelerinizde (karın, bel çevresi, göğüs) sarkmalar oldu mu? Merakımdan soruyorum, 43 kilo ciddi bir kilo.
Çok teşekkür ederim. Jinekomasti durumum vardı zaten benim genetik. 3. Derece olduğunu belirtti doktorlar. Ben de gidip ameliyat oldum ve atlattım. 6 ay oldu olalı. 12 ay krem sürücem toplam da,sanırsam 20 dikişten fazla var. Deri kesildi,dikildi vb. Karnımın alt tarafında biraz sarkma gibi durumum var. Sanırsam göbeğim de genetik,çünkü yağ oranını %34'den %17'ye düşürmeme rağmen,göbek hiçbir şekilde gitmedi. Doktor göğüsümde ki yağların artık yol bulamayıp,göbeğime akıttığını ve liposakşın sorunu olabileceğini belirtti. Sanırsam böyle ama onun haricinde artık göğüs kasım var. Kütle koyabildim çok şükür. Bel hiçbir sorun yaşamadım. Orası baya inceldi,elimle çektiğimde deri gelmiyor.

Geri
Yukarı