Kol, omuz, göğüs ve bacaktaki ölçümün artması

averyx_

Hectopat
Merhabalar, 15 yaşındayım yaklaşık 1 aydır fitnessla ilgileniyorum. Kolum 1.5, göğüs 4, bacak 4, omuzum ise 4 CM büyümüş sizce iyi mi? Beslenmeme elimden geldiğince dikkat ettim arada kaçamaklarda olsa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, 15 yaşındayım yaklaşık 1 aydır fitnessla ilgileniyorum. Kolum 1.5, göğüs 4, bacak 4, omuzum ise 4 CM büyümüş sizce iyi mi? Beslenmeme elimden geldiğince dikkat ettim arada kaçamaklarda olsa.
bence gayet iyi bu şekil gidip düzenli uyku,beslenme ve cardiyo antremanları yaparsan gayet iyi olursun

ilk başlardaki artışı bi süre sonra yakalayamazsın fakat bu seni soğutmasın mesela kolu 32cm den 38cm'e çıkarmak nispeten 38 den sonrasına çıkartmaktan daha kolaydır
fakat sana tavsiyem yaşın daha 15 vücudun tam olarak gelişimini tamamlamamış en azından 17 yaşına kadar kendini çok zorlamassan daha iyi olur diye düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı