Kolay Gelsin 'Gönderiniz iade edildi' ne demek?

xPhysicist

Decapat
Arkadaşlar merhaba, kahvebi.com üzerinden bir sipariş verdim dün hiçbir sıkıntı yokken bugün kargoyu kontrol ettiğimde ''Gönderiniz iade edildi'' şeklinde bir ibare gördüm. Bu durumda ürün gelmeyecek mi? böyle bir olay yaşayan var mı aranızda?
Ekran görüntüsü 2023-02-17 001916.png

Kargo kaybolmuş ya da hasar görmüş olabilir. Durumu satıcıya sorarsanız daha doğru bir cevap alırsınız.

Teslimat tarihi yarın. Kargo şubesine gönderilmiş. Yarın yola çıkıp ulaşıcak.

Satıcıya veya kargonun müşteri temsilcisine ulaşın. Öğrenirsiniz.

Hem kargo şirketine hem satıcıya ulaştım. Kargonun müşteri temsilcisi satıcı tarafından iade alındığını söyledi. Satıcı ise bugün ulaşamamışlar geri gelmiş yarın gelir dedi ama tüm gün evdeydim telefon da açıktı kimse ulaşmaya çalışmadı. Bakalım yarın gelecek mi ona göre güncelleyeceğim.

Bugün tarafıma ulaşıldı ve şöyle söylendi: ''Depremden etkilenen illere 2 hafta dağıtım yapamayacağız.'' Halbuki ben Mersindeyim etkilenen illerde sayılmıyor neyse satıcıya ulaştığımda ise kendilerine gelen il listesinde Mersin'in olmadığını böyle bir bahane kabul edilemeyeceğini söylediler kısacası kargo gelmeyecek, bundan sonra muhattabım satıcı firma olacakmış. Kesinlikle bu firmayı tavsiye etmiyorum saygılar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı