Kolayı Bıraktım

Zaten öyle çok sevilecek bir şey değil bence. Arada yemekte yerim. Onun dışında durup dururken içilecek bir şey değil. Soda ve Lipton Ice Tea içiyorum.

2016'dan beri kola ile alakam yok. Diş teli tedavisi sonrası gelişti her şey. Sorularına gelirsek:
1) Kolayı azaltmak, dişe oldukça yararlı. Hatta tüm organlara yararlı desek daha doğru. Ama daha çok diş.
2) Abur cuburu hemen hemen hepimiz tüketiyoruz. Abartıya kaçmamalısın. Diş olmasa bile başka organına ya da sistemine zarar verebilir.
3) 1-2 kere sektiriyorsan pek faydası olmaz. Şöyle 100'ün üstündeyse iyi olabilir diye düşünüyorum.

Kola aslında güzel bir içicek severek içerim. Ama haftada 1 felan. Her gün içmekte mideye zararlı.

Ben içecek olarak ayran ve ice tea tercih ederim.

Kuzenin ölümsüzlüğü buldu galiba. 25 yıldır sigara içmek bile zararlıyken.
Kendisi Trump'la bağlantılı bir mafya babası tarafından tehdit ediliyor, kuzeninin CIA tarafından beyni kontrol ediliyor ve 25 yıldır eroin içen başka bir akrabası da hayatta. Şaşırmamak lazım, yarın benim anne tarafım Andromeda Galaksisinden, ben 2552 yılından geliyorum da diyebilir. Çok da şey yapma.

Su içiyorum yemekte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…