Kolum çıktı

Hocalar zar zor yazıyorum. Bugün okulda basketbol oynarken kolum çıktı. Apar topar hastaneye götürdüler. Çok kötüydü aşırı derecede ağrıyor ve acıyordu. Neyse kolumu taktılar rahatladım şu an evdeyim. Sağ kolum olduğu için şu an alçı (bandaj) da. Ne yemek ne tuvalet ne oyun ne ders bütün işlerde zorlanıyorum. Bu verdikleri şeyi takmasam sıkıntı olur mu? Hala ağrı var ama böyle yaşamak çok zor.
Hocam şimdiki durumunuz ne geçmiş olsun

Hocam şimdiki durumunuz ne geçmiş olsun
Teşekkür ederim özellikle soğuk havalarda ve ya biraz ağırlık kaldırdığımda anında sağ kolum ağrıyor etkisi hala geçmedi.
Çok geçmiş olsun. Kol bir kere çıktı mı er ya da geç bir daha çıkıyor, çok dikkat etmek lazım.
Teşekkürler hocam çok dikkat ediyorum çıkmaya çok müsait zaten en ufak durumda ağrıyor.

Teşekkür ederim özellikle soğuk havalarda ve ya biraz ağırlık kaldırdığımda anında sağ kolum ağrıyor etkisi hala geçmedi.

Teşekkürler hocam çok dikkat ediyorum çıkmaya çok müsait zaten en ufak durumda ağrıyor.
Geçmiş olsun hocam.

Benim de diz kapağım kaymıştı. Normal dizim ortada değil aşağıda duruyordu. Çıkıkçı abilerim düzeltmişti. Ama bende ağrı olmuyor o zaman dan sonra geçti. Benimkini iyi taktılar demek ki. Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı