Kolum çıktı

Hocalar zar zor yazıyorum. Bugün okulda basketbol oynarken kolum çıktı. Apar topar hastaneye götürdüler. Çok kötüydü aşırı derecede ağrıyor ve acıyordu. Neyse kolumu taktılar rahatladım şu an evdeyim. Sağ kolum olduğu için şu an alçı (bandaj) da. Ne yemek ne tuvalet ne oyun ne ders bütün işlerde zorlanıyorum. Bu verdikleri şeyi takmasam sıkıntı olur mu? Hala ağrı var ama böyle yaşamak çok zor.

Benim kardeşimin her ay kolu çıkıyordu 😃. Çok önemli bir şey değil muhtemelen yarın geçer. Geçmiş olsun.

Hocalar zar zor yazıyorum. Bugün okulda basketbol oynarken kolum çıktı. Apar topar hastaneye götürdüler. Çok kötüydü aşırı derecede ağrıyor ve acıyordu. Neyse kolumu taktılar rahatladım şu an evdeyim. Sağ kolum olduğu için şu an alçı (bandaj) da. Ne yemek ne tuvalet ne oyun ne ders bütün işlerde zorlanıyorum. Bu verdikleri şeyi takmasam sıkıntı olur mu? Hala ağrı var ama böyle yaşamak çok zor.

Geçmiş olsun hocam doktorların dediğinden çıkmamakta fayda var.

Of hocam vallahi yeter. Bir doktorun sana bunu dediğini düşünsene. Sen örneğin kolunu kırıyorsun doktor da sana oynamasaydın dediğini düşün. Yazdığınız şey mantıklı değil.

IMG_20210923_194706.jpg

Böyle konular açan biri olduğu için şaşırmadım.

Geri
Yukarı