Kolum çıktı

@EREN SATAR geçmiş olsun. Koluna takılan alçı ve sabitleyici çıkarmadan kullanın aksi halde istemediğiniz sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Basketbol oynarken kol çıkması ilginç geldi. 20 yaşından küçük müsünüz?

Düzeleneleme; şimdi yorumlarda 16 yaşında olduğunuzu öğrendim. Alçı ve sabitleyicinize özen gösterin doktorun dediklerine uyunuz. Yaşınız daha küçük olduğu için kemik ve vücut gelişiminiz devam ettiği için doktorun söylediklerinden farklı bir şey yapmayınız.

Geçmiş olsun, takmanda fayda var. Ani hareketlerden bir süreliğine korunmak için var.

Teşekkürler.

Hocam geçmiş olsun, başınıza gelmedik bir şey kalmadı sanki.

Teşekkürler hocam ne bahtsız adamım...
3 gün sonra doğum günümdü...

@EREN SATAR geçmiş olsun. Koluna takılan alçı ve sabitleyici çıkarmadan kullanın aksi halde istemediğiniz sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Basketbol oynarken kol çıkması ilginç geldi. 20 yaşından küçük müsünüz?

Düzeleneleme; şimdi yorumlarda 16 yaşında olduğunuzu öğrendim. Alçı ve sabitleyicinize özen gösterin doktorun dediklerine uyunuz. Yaşınız daha küçük olduğu için kemik ve vücut gelişiminiz devam ettiği için doktorun söylediklerinden farklı bir şey yapmayınız.

Teşekkürler evet 16 yaşındayım sporla profesyonel olarak ilgilenmediğim için biraz güçsüzüm bu tarz konularda.

Öncelikle geçmiş olsun. Bu tarz kırık ya da çıkık gibi durumlarda olabildiğince dinlendirmek gerekir. Eğer ters bir hareket yaparsanız kalıcı hasar falan bırakabilir. Mesela ben yüksek bir yerden düşüp ayağımı zedeledim, 100 metre koşsam ayağım ağrımaya başlıyor ve hemen geçmiyor, kısaca en azından birkaç sene çok zorluk çekersiniz.

Öncelikle geçmiş olsun. Bu tarz kırık ya da çıkık gibi durumlarda olabildiğince dinlendirmek gerekir. Eğer ters bir hareket yaparsanız kalıcı hasar falan bırakabilir. Mesela ben yüksek bir yerden düşüp ayağımı zedeledim, 100 metre koşsam ayağım ağrımaya başlıyor ve hemen geçmiyor, kısaca en azından birkaç sene çok zorluk çekersiniz.

Teşekkürler evet öyle gözüküyor zor olacak biraz ama buna şükür yapacak bir şey yok artık. Size de geçmiş olsun hocam ayrıca.

Ben orada insan gibi sordum şu an kötü haldeyim sen oynamasaydın o zaman diyorsun yaptığın doğru bir şey değil yine de teşekkürler dostum.

Evet hocam bir daha spor ile ilgili hiç bir aktivite de bulunmayı düşünmüyorum
😐
Sporuna devam et sen, benim bileğim kopmuştu kaleciydim devam etmek istedim ama ailem izin vermedi

Geri
Yukarı