Komik şeyler anlatın

Salonda oturuyordum, yanımda babamda vardı. Telefondan öylece galerimdeki fotoğraflara ve videolara bakıyordum. Bir tane video gördüm, bu hangi video diye düşünüp tıkladım. Videodan alakasız olarak malum bağıran kadın sesi çıktı :D. Telefonun sesi de son sesteydi. Salonda kısa bir sessizlik oluşmuştu, 2 saniyeliğine şaşırmış gibi yaptım ama sanırım pek bir işe yaramadı.

Salonda oturuyordum, yanımda babamda vardı. Telefondan öylece galerimdeki fotoğraflara ve videolara bakıyordum. Bir tane video gördüm, bu hangi video diye düşünüp tıkladım. Videodan alakasız olarak malum bağıran kadın sesi çıktı :D. Telefonun sesi de son sesteydi. Salonda kısa bir sessizlik oluşmuştu, 2 saniyeliğine şaşırmış gibi yaptım ama sanırım pek bir işe yaramadı.
Bende böyle şeyler yaşamayayım diye sürekli sesi kapalı tutuyorum.

Korkulu rüyam.

Bir arkadaşımla bara gitmiştik. Arkadaş biraz stresli diye biraz içmeye götürmüştüm yani. Sonra bu işin suyu çıkmaya başladı. İçtikçe sarhoş olduk ve arkadaşımı bir anlığına kaybettim, ararken gördüğüm her insan arkadaşımın silüetindeydi. Teker teker sen arkadaşım mısın diye sorduktan sonra onu buldum ve garip bir şekilde on on beş dakika birbirimize sırayla tokat attık. En sonunda tuvalete gitmiştim ve döndüğümde arkadaşımı tehdit eden iki izbandut gördüm. O anki kafayla onlara atarlanarak laf soktum. Tam kavga edecektik, ne oldu bilmiyorum bir anda tüm bar halay çekmeye başladık. Gecenin sonunda da kendimi barın dışında yerde yatarken buldum.

Sarhoş olup barda herkese sen arkadaşım mısın diye soran bir kişi ayrıca Technopat'ta ismi Arthur Morgan tanıdık geldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkes yaşadığı komik bir olayı anlatsın ben başlayayım bir keresinde bir arkadaşım benim enseme vurup kaçıp tuvalete saklanmıştı bende peçeteleri ıslatıp ona atmıştım.(Başlığı yanlış yazmışım komik anılarınız olacaktı)
10 dakikalık teneffüste arkadaşlarla bahçede maç yapıyorduk. Top çok sevdiğim bir arkadaşımın ayağına geldi, onun takımı 2-0 gerideydi. O sinir ve gazla beraber topa süper bir açıyla vurdu ve top falso alarak gol oldu. Sıkıntı şu, kaleleri kenarlara 2 taş koyup yapmıştık, file falan yoktu. Arkadaş topa o kadar sert vurmuştu ki, top kalenin içinden gidip bahçedeki nöbetçi ingilizce hocasının kafasına çarpmıştı. Teneffüs bitene kadar gülmüştük, hoca "sırf benim öğrencimsiniz diye affettim sizi." demişti.

Geri
Yukarı