Komşu çocuğu bilgisayarı kırdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizim de komşu çocukları var onlara oyunu ben oynatiyorum her şey ailede bitiyor. (NFS oynatiyorum GTA 5 oynatiyorum.)

Öncelikle geçmiş olsun üzüldüm birkaç arkadaş sende onun malına zarar vs. ver demiş birinin malına zarar vererek olay çözülmez fakat hakkının arkasında dur iste paranı zararını karşılasınlar yok öyle birinin malına zarar verip çocuktur deyip geçiştirmek inşallah çözüme ulaşırsın başarılar.

İçerlemiş gibi duruyorsun, geçmiş olsun.

Benim de laptopu kırmışlardı. 3 saat oturmama cezası verip ailelerine söyledim. Artık bırakın bilgisayara bakmayı ben varken eve bile çekinerek giriyorlar.

Benim de laptopu kırmışlardı. 3 saat oturmama cezası verip ailelerine söyledim. Artık bırakın bilgisayara bakmayı ben varken eve bile çekinerek giriyorlar.

O biraz az kalmamışmı :D Bana öyle bir şey olsa ne yaparım bilmiyorum. Sinirlerime çok hakim olamayan bir insanım

O biraz az kalmamış mı :D Bana öyle bir şey olsa ne yaparım bilmiyorum. Sinirlerime çok hakim olamayan bir insanım.
Bilgisayar benimle yaşıt olduğu için pek bir şey yapmak istemedim. Eğer yeni bilgisayar olsaydı kemiklerini kıracaktım herhalde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı