Misafir çocuğundan kurtulma yöntemleri

Ne yapayım

• Döveyim

Oy: 55 65,5%
  • Saklayım

Oy: 23 27,4%
  • Söyleyeyim

Oy: 17 20,2%

• Toplama oylamalar
    84
  • Anket kapandı .
Atsan atılmıyor, satsan satılmıyor. Dövmek çözüm değil (denendi, onaylandı). Hocam bozuldu süsü verin. HDMI kablosunu tam bağlmayın(bağlantı olmasın). Bozuldu deyin. Gitmek zorunda kalır.

BestBoy

Picopat
İlk öncellikle konsolu tamire gönderdim demek işe yaramıyor gidiyor bir şekilde buluyor konsolu bulunca da halama mahcup oluyorum.
Halana gizlice söyle utanma. Hala geliyor kırıyor rahatsız oluyorum. Halan eğer armut değil ise çocuğuna kızacaktır.

Canoktun

Decapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul, Çatalca
Kamera ile oynayışını kaydet, kanıtın olsun ve söyle. Hatta ben olsam parasını da isterim.

ugur38

Kilopat
Makaleler
7
Halanıza açık açık çocuk yetiştirmeyi bilmediğini, çocuğunun yaptıklarından utanması gerektiğini söyleyin. Çocuğu da dövün. Ayıp filan da olmaz, herkes kendi yerini bilmeli, bilmiyorsa da öğretilmeli.

Daha beter bir akrabamız vardı, bir gün bizi iyice çıldırtınca gecenin bir yarısı kovduk evden daha da gelmedi. O zamanki kötü huyları zamanla değişti, şimdi de hal hatır soracağı zaman yine gelmiyor fakat telefonla arıyor veya kendisine davet ediyor.

nevtugardic

Centipat
Makaleler
3
Yer
Forumu bıraktı
Hocam Xbox ile fake atın.

Brainstorm

Centipat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Hocam çocuk hiperaktifse dövmek güçlerine güç katıyor kuduruyorlar iyice sabaha kadar döverim derseniz o başka ama en iyi çare xbox'un başında sopayla beklemek deyin ki 15 dakika 50tl görür o elini sürerse vurun hocam bacaklarına düzelir o.

kel584

Centipat
Yer
Arafta
Çocuğu en yakın dereye fırlattın.

bioH

Decipat
Makaleler
1
Ailesinden video alıp parasını istesen bir daha oynatmazlar.

Makaleler
6
Yer
Dünya
Kesin tavır koy ve izin verme. Bizde benden izinsiz ve habersiz bilgisayarda kimse Google bile açamaz çünkü ben oradayım ve tavrım kesin. En kötü babanla bir tartışırsın iki tartışırsın ama sonrasında o da senin bu konudaki otoritene saygı gösterecektir.

Yeni konular

Yukarı