Komunizm test sonuclarimizi paylasalim

Sonuçlara bak! Bu yobazlar devleti, tek particiliği, iletişim organlarının tek elde devlette toplanmasını ve devletin bunları koyun gibi gütmesini işaretlemiş.
Allah bilir "beleş para" diye devlet bunlara para versin diye düşünüyordur. Gafiller onların hepsinin vergi olarak döndüğünü ve özgürlerini kısıtladığını bilmiyorlar. Cidden bu sonuçları görünce ülkenin halini normal karşıladım.

Eki Görüntüle 1279185

Bana da öyle, kendimden utandım.
Ben demokratik sosyalistim, genelleme yapma.

Tabii öyledir de ama Amerikan emperyalizmine kimse kafa tutamazdı.
Elbette doğru. Günüzümüz de tek kutuplu bir dünyadayız şu anda. Amerika kazandı hakkını yemeyelim. Ama bu amerikan sisteminin doğru olduğu anlamına gelmiyor. Yanlış anlaşılmasın ben koyu olarak sol ekonomiyi de savunmuyorum. Bana kalırsa en iyisi ikisinin de sentezlenip karma yapılan ekonomi modelidir.

1642938614310.png

Aha merakimdan actigim konu gene vay anam yobazsin diyen kahvalti yemeklerinin hosuna gitmemis :facepalm:

Hocam her görüşün çomarı var ne yazık ki. Şaşırmıyorum artık böyle kişileri görünce. Çünkü günümüz Türkiye'si de aynen bu şekilde. Referandumda bile neye bastığını bilmeyen sırf partisi bunu istedi diye basan insanlar vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı