Kondisyon bisikleti vs eliptik bisiklet vs koşu bandı

Axiiaard

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar evde spor yapmak için başlıkta belirttiğim gibi hangisini tercih etmeliyim ve marka model önerileriniz var mıdır?
Salona gitsene neden bununla uğraşıyorsun diyecek olanlar için, bulunduğum konumda herhangi bir spor salonu vs. olmadığından dolayı böyle bir yol izlemeyi düşünüyorum.

Arkadaşlar evde spor yapmak için başlıkta belirttiğim gibi hangisini tercih etmeliyim ve marka model önerileriniz var mıdır?
Salona gitsene neden bununla uğraşıyorsun diyecek olanlar için, bulunduğum konumda herhangi bir spor salonu vs. olmadığından dolayı böyle bir yol izlemeyi düşünüyorum.

Halter seti + bench sehpası daha yararlı olacaktır.

Mini kondisyon bisikleti al. Ev de yer de kaplamaz. Ayrıca yer sorunum olmaz diyorsan gene kondisyon bisikleti derim. 2. tercihin eliptik bisiklet son tercihin de koşu bandı olsun derim

Yeni konular

Geri
Yukarı