Kongreler neden yapılıyor?

Ne olursa olsun bir insanın ölmesi temenni edilemez. Oraya gitmesi zorunlu olan(protokol, gözükmesi gereken vs.) bir sürü insan var.
Onlardan bahsetmiyorum ben. Kendi iradesiyle toplumu düşünmeden gidenlerden bahsediyorum. Üstte arkadaş çok güzel söylemiş. Adam daha kendini ve başkalarını düşünmüyor ben neden onu düşüneyim?

Bu ülkede, birilerine hiçbir şey caiz değil, birilerine de her şey caiz. (caizin iki anlamına da bakınız)

"Allah cezanızı versin." Falan denebilir ama ölsünler demeyi çok doğru bulmuyorum.
O kongreye giden birinin -Allah korusun- ailenden birine virüs bulaştırdığını ve öldürdüğünü düşün. Başka da bir şey demiyorum. Böyle bir şey yaşandığına eminim.

Malum partililer böyle şeyler yaptıkça benim nefretim daha da artıyor, artık ölmelerini istiyorum.

Oy kaybettikleri icin topluma "Bakin biz hala buradayiz ve cok organizeyiz, gucluyuz" mesaji vermeye calisiyorlar.

Bunu yaparken de rakiplerine laf atiyor, kendi propagandalarini yapiyorlar.

O kongreye giden birinin -Allah korusun- ailenden birine virüs bulaştırdığını ve öldürdüğünü düşün. Başka da bir şey demiyorum. Böyle bir şey yaşandığına eminim.

Malum partililer böyle şeyler yaptıkça benim nefretim daha da artıyor, artık ölmelerini istiyorum.
Bu işin a-b partisi yok, hepsi aynı şeyin laciverti. Biri kongre yapar, öbürü farklı bir şekilde toplaşır. Kimse virüsü takmıyor maalesef, bende avm'ye giden herkes ölsün diyeyim o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı