Konsol alınır mı?

Makaleler
49
İyi günler Sosyal.

Son zamanlarda kafamı kurcalayan bir konuda sizlerden fikir almak istiyorum.

Bildiğiniz üzere son zamanlarda ciddi bir ekran kartı stok sorunu var, ben de çoğunuz gibi sistem toplamak istiyorum ama bu zamanlarda pek mümkün görünmüyor. Bilgisayar almaktaki temel amacım tahmin edebileceğiniz üzere oyun oynamak. Ben de acaba konsollar benim için daha mı uygun olur diye düşündüm. Elimdeki sistemi ufak bir güçlendirme günlük işleri kolayca halledebilecek duruma getirebilirim zaten. 3000-4000TL gibi bir fiyata sadece oyun oynayabileceğim bir konsol almak çok daha mantıklı geldi.

Aklımda iki seçenek var, Series S ve PS4. "hangi konsolu almalıyım?" şeklinde ayrı bir konu açacağım zaten, o yüzden bu konuda sizlere sadece "konsol alınır mı?" diye sormak istiyorum, şimdiden teşekkür ederim.

@Lockheed

İyi günler Sosyal.

Son zamanlarda kafamı kurcalayan bir konuda sizlerden fikir almak istiyorum.

Bildiğiniz üzere son zamanlarda ciddi bir ekran kartı stok sorunu var, ben de çoğunuz gibi sistem toplamak istiyorum ama bu zamanlarda pek mümkün görünmüyor. Bilgisayar almaktaki temel amacım tahmin edebileceğiniz üzere oyun oynamak. Ben de acaba konsollar benim için daha mı uygun olur diye düşündüm. Elimdeki sistemi ufak bir güçlendirme günlük işleri kolayca halledebilecek duruma getirebilirim zaten. 3000-4000TL gibi bir fiyata sadece oyun oynayabileceğim bir konsol almak çok daha mantıklı geldi.

Aklımda iki seçenek var, Series S ve PS4. "hangi konsolu almalıyım?" şeklinde ayrı bir konu açacağım zaten, o yüzden bu konuda sizlere sadece "konsol alınır mı?" diye sormak istiyorum, şimdiden teşekkür ederim.
Konsol alınır.

Hocam PS4, Series S'in yanında süt dökmüş bir kedi gibi olur.

1618590526537.png

Genelde rekabetçi oyunlar oynamıyorsanız (CS Valorant tarzı) konsol güzel bir seçim olacaktır.
Aslında oynuyorum, CSGO'da +600 saatim var. Neredeyse 1 yıldır oynamıyorum ve bayağı canım çekiyor doğrusu. Ama konsol almak her türlü daha mantıklı geliyor. Şu anki sistemime yapacağım yükseltme ile CSGO ve Valorant oynayabilirim sanırım.
Konsol alınır.

Hocam PS4, Series S'in yanında süt dökmüş bir kedi gibi olur.

Eki Görüntüle 977845
Zamanında The Last Of Us'ı defalarca kez bitirdim, uzun süredir de ikinci oyunu oynamak istiyorum. Sırf TLOU için bile PS4 alabilirim hala kararsızım o konuda.

Ben oyunu da günlük işimi de tek bir yerden görmek istediğim için bilgisayarcıyım desem çok abartmış sayılmam. Ama siz zaten CS gibi rekabetçi oyun oynamıyorsanız ve hikayeli ve yüksek sistem isteyen oyun oynamak istiyorsanız konsol mantıklı. Series S derim konsol olarak.

Aslında oynuyorum, CSGO'da +600 saatim var. Neredeyse 1 yıldır oynamıyorum ve bayağı canım çekiyor doğrusu. Ama konsol almak her türlü daha mantıklı geliyor. Şu anki sistemime yapacağım yükseltme ile CSGO ve Valorant oynayabilirim sanırım.
4000 TL'ye alacağınız sistemde istediğiniz çoğu oyunu oynayamayacaksınız. 7 yıllık PS4 bile RDR 2 TLOU GOW açıyor. Adı üzerinde oyun konsolu oyun için tasarlanmış. Bence alınır.

Geri
Yukarı