Konsol alınır mı?

Hocam CS Valorant LoL gibi rekabetçi oyunlar oynayamayacksınız fakat, dediğiniz gibi AAA oyunları sabit 60 FPS Ultra'da oynayacaksınız eger rekabetçi oyunlara çok bir düşkünlük yoksa konsol daha mantıklı. Bu fiyata alınacak sistemde rekabetçi oynatıp AAA oynatamayacak. Bence Series S alın Game Pass gibi bir nimetten yararlanın, belki PS exclusive oynayamayacaksiniz ama sizi her türlü doyurur Xbox'taki oyunlar. Bu arada suanki PC'nin özellikleri nedir?
4GB RAM, E6600, HD 4300/4500. SSD yükseltmesi yapmayı düşünüyorum.
PS4 özel oyunlarıyla orgazm olmuyorsan Series S çok daha mantıklı Xbox Game Pass ile oyun keyfinin dibine vurabilirsin.
Hocam PS4'ü 2 yıl kullanıp çöpe atacaksınız hiç mantıklı değil Series S alın devam edin yolunuza.
PS4 diyenleri dinlemeyin, pişman olursunuz. Series S alın hocam.
Game Pass'teki oyunlar da benim için yeterli ama PS4'te Spider-Man, TLOU, GOW, Detroit BH ve daha sayamadığım birçok güzel oyun var, çok kararsızım o yüzden.

4GB RAM, E6600, HD 4300/4500. SSD yükseltmesi yapmayı düşünüyorum.

Game Pass'teki oyunlar da benim için yeterli ama PS4'te Spider-Man, TLOU, GOW, Detroit BH ve daha sayamadığım birçok güzel oyun var, çok kararsızım o yüzdenç
PS4 her oyunda stabil bir FPS değeri veremeyebiliyor ancak Series S her oyunda stabil bir FPS değeri veriyor.

Game Pass'teki oyunlar da benim için yeterli ama PS4'te Spider-Man, TLOU, GOW, Detroit BH ve daha sayamadığım birçok güzel oyun var, çok kararsızım o yüzden.
Kişisel bir durum. Detaylı bir şekilde yeni açacağın konuda yardımcı olurum, şimdi basitçe söyleyeceğim.
Bu saydığın oyunları ve önümüzdeki 3 sene boyunca çıkacak oyunlardan bazılarını oynamak mı, yoksa saydığın oyunları oynamayıp önündeki 7 sene boyunca her 3. parti oyunu oynamak mı? Seçim senin.

4 GB RAM, E6600, HD 4300/4500. SSD yükseltmesi yapmayı düşünüyorum.

Game Pass'teki oyunlar da benim için yeterli ama PS4'te spider-man, TLOU, GoW, Detroit bh ve daha sayamadığım birçok güzel oyun var, çok kararsızım o yüzden.

Hocam bence de SSD iyi olur sistem rahatlar, bu arada CS:GO vs oynayıp kanser olmaktansa hikayeli oyun oynamak çok daha mantıklı.

Elinizdeki bütçe ile en uygunu Series S olur.

PS4 için destek 2 yıl sonra kesilir. Series ne de olsa yeni nesil.

Series S + 3 yıllık Game Pass alırsan olay biter.
Oğuz Sasi anlatıyordu nasıl 3 yıllık alınacağını. Buyur o video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kampanya hala devam ediyor mu bilmiyorum.

Ekran kartı fiyatları gerçekten kötü.

Diyelim ki mucize oldu, GTX 1650S sistem topladı. Yine 7 sene tatmin edici performans veremeyecek.

Açacağın konuya etiketlersen sevinirim, eskiden konsol bölümlerini takip ediyordum fakat bildirim sayısı her gün artığı için bıraktım.

Geri
Yukarı