Konsollarda online oyun oynamak neden paralı?

Bence verdikleri oyunlarla online oyun için verilen parayı telafi ediyorlar, bunu görmezden gelerek yorum yapmayı doğru bulmuyorum.

PS4 kullanıcısı olarak 2018'de şimdiye kadar verilen oyunlardan bazıları şunlar: Bloodborne, Until Dawn, God of War 3 Remastered, Destiny 2, Dead by Daylight, XCOM 2, Mad Max ve Mafia 3.

Xbox için oyunları sayamam ancak onun da iyi oyunlara sahip olduğuna eminim.

Daha fazla para kazanmak amaç ve ayrıca daha iyi bir online sunucu gibi şeylerin parasını çıkarmak için.
Hiç alakası yok bence onunla. Çünkü asıl oyun için sunucuları hep oyun yapımcıları ve şahıslar kuruyor. Kiralıyorlar. Yani bağlanmak için sony üzerinden bağlanılıyor ki bu da saçma yani. Sırf bunun yüzünden devasa para almak nedir. 5 Euro yapsınlar yıllık tamam olur o kabul edilebilir. Konsol alamıyorum sırf bu yüzden.

5 Euro yapsınlar yıllık tamam

Öyle bir şey olması imkansız bu adamlar sana illa online oyna demiyor illa para vermeyeceğim diyor isen konsolda bulunan online oyunların çoğu PC'de var git PC'de oyna der adamlar. Adamlar sana her kaç yüz TL değerinde oyun veriyor hala fiyatı çok buluyorsun. Adamlar daha ne yapsın Mafia 3 verdi GOD verdi, yüksek yapım oyun verdi almak isteyen almasın fakat boşa da laf yapmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç alakası yok bence onunla. Çünkü asıl oyun için sunucuları hep oyun yapımcıları ve şahıslar kuruyor. Kiralıyorlar. Yani bağlanmak için sony üzerinden bağlanılıyor ki bu da saçma yani. Sırf bunun yüzünden devasa para almak nedir. 5 Euro yapsınlar yıllık tamam olur o kabul edilebilir. Konsol alamıyorum sırf bu yüzden.
Yılda 180 Lira verilemecek bir para değil, ayda 15 Lira yapıyor. Ayrıca tekrar söylüyorum verdiği oyunları niye görmezden geliyorsunuz. 180 Liranın hakkını defalarca veren oyunlar veriliyor.

PS4 kullanıcısı olarak 2018'de şimdiye kadar verilen oyunlardan bazıları şunlar: Bloodborne, Until Dawn, God of War 3 Remastered, Destiny 2, Dead by Daylight, XCOM 2, Mad Max ve Mafia 3.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı