Konu Altına Yersiz Tepkiler

Sen hile kullanıyorsun ve haksız kazanç sağlıyorsun.

Ben dota 2 seviyordum ve oyunu hileler yüzünden bıraktım.

Ben elimle tuşlara basarken, adamlar scriptler sayesinde 0 delay ile 10 tuşa birden basıyorlardı. Bu durumda insanların tepki göstermesi normal 🤠

Bu yukarıdaki sadece bir örnekti. Ne hileler var.

Online oyunlarda hile gördüğüm zaman bende tepkimi gösteririm.

Bu arada o konularda yorumda bulunmak istemiyordum ama burada yazayım. "CS GO Skin Hilesi" konusu vardı birkaç hafta önce, o konuda "sadece kullanan kişiyi etkiliyor, diğer kişileri ilgilendirmez" yorumunda bulunulmuştu. O kostümlerin psikolojik olarak da olsa katkı sağladığını düşünüyorum ben. Almak isteyenler de parasını verip alıyor. Skin hilesi olması fark etmez, diğer hilelerden farkı yok benim için. Öldürdüğün 1 kişinin bile 1 saatlik oyunun sonucunu belirleyebildiği oyunlarda rekabeti bozuyor hepsi.

Konunun daha fazla uzamasını istemiyorum. Hileci kişilerden hepimiz çekiyoruz, bende oynadığım (M&B, R6, CSGO, PUBG, GTA V) oyunlarda bir sürü hileci ile karşılaşıyorum; ama bunun önüne geçilmesi de bir o kadar zor ne yapalım artık idare etmeye çalışıyoruz hepimiz. Yapacağımız düzgün bir yorum ile hileyi tamamen kişiye bıraktırabiliriz veya yapamaya da biliriz. Özür dileyenleri, pişman olduklarını söyleyenleri çok gördüm burada ama çoğu kişi hala üstüne gide gide atıflarda bulunuyorlar o insanlara ve bu durum hile kullanan kişileri daha da tetiklemez mi sizce? Yaptıkları şey yanlış tabii insanların haklarını suistimal edip sonra burada yardım istemeleri. Asıl demek istediğim şey hile konusunu karşıt düşünceler ile "Teknik Destek" bölümünün en üst saflarında bırakıldığı. Normalde 1-2 sayfa olacak konu bu nedenden ötürü 5-8-10 sayfa bile olup daha ilgi çeker bir konu haline gelebiliyor ve zamanla sırf sadece konu tutsun diye diğer kullanıcılar karşıt düşünceleri bile birbirine girsin diye konu açmaya kalkışan bir çok insan olabilir bundan ötürü gereken ilgiyi göstermemek en iyisi ya da düşünceleri başka bir kategoriye yazmak en iyisi ya da bu konu hakkında yöneticiler ile konuşulup yasaklanması.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı