Yersiz nVidia Fanları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
AMD FX serisi işlemcilerin alınacak işlemciler değil bir kere. Bu doğruya doğru. Adamlar bile test sistemlerinde kendi ürettikleri işlemciyi değil İntel'in ürettiği işlemciyi kullanıyor.

Bak geldiler yine Nvidia'cılar :) Bu arada fan değilim.

Konu Nvidia - AMD, işlemci kıyaslaması değil ekran kartı kıyaslaması yapılıyor şu anda.
Herkes ayrı bir şeyden bahsediyor.
Zaten benim tanımım gözle görülür şekilde doğrudur.
Tamam Nvidia'nın GPU'nun performansını arttırmak için bir çok çalışması ve yeni teknolojileri var ama AMD'nin bu konuda pek bir çalışması yok.

Bak geldiler yine Nvidia'cılar :) Bu arada fan değilim.
Gelenler Nvidia'cılar değil mantık kullanarak düşünenler. Şu zamanda AMD'nin işlemci yönünde yaptığı bir çalışmayı gösterebilirmisin ?
Intel durmadan yeni teknolojileri sunarken AMD ne yapıyor ? Burada olay bir markanın fanı olmak değil, mantıklı olanı herkese göstermeye çalışmak.
Kusura bakmayında daha çok ısınıp daha çok güç tüketen bir işlemciye ne amaçla bu kadar para vereyim ? Ki 9590'ı yaklaşık 3-5 kere farklı sistemlerde test ettim. ( Sözüm konu sahibine. )

Arkadaşlar benim görüşüm işlemci konusunda kesinlikle İntel. İşlemci konusunda bariz bir şekilde İntel çok iyi. Ancak ekran kartı konusunda ise şuan ki duruma göre Amd kartlar kendi sınıflarındaki Nvidia kartlara göre daha ucuz ve daha iyi performans veriyor.

Gelenler Nvidia'cılar değil mantık kullanarak düşünenler. Şu zamanda AMD'nin işlemci yönünde yaptığı bir çalışmayı gösterebilirmisin ?
Intel durmadan yeni teknolojileri sunarken AMD ne yapıyor ? Burada olay bir markanın fanı olmak değil, mantıklı olanı herkese göstermeye çalışmak.
Kusura bakmayında daha çok ısınıp daha çok güç tüketen bir işlemciye ne amaçla bu kadar para vereyim ? Ki 9590'ı yaklaşık 3-5 kere farklı sistemlerde test ettim. ( Sözüm konu sahibine. )
Yalnız işlemcileri karşılaştırmıyoruz. Sen çok yanlış geldin. AMD işlemciler şu an için alınmaz ama DX 12'de Intel yerine alınması gerek :like:

Yalnız işlemcileri karşılaştırmıyoruz. Sen çok yanlış geldin. AMD işlemciler şu an için alınmaz ama DX 12'de Intel yerine alınması gerek :like:
İşlemci veya ekran kartları diye bir ayrım yapılmadı. Genel olarak AMD'den bahsettim ben. Yanlış gelmedim yani. :)
DX12'de öyle mükemmel bir artış olmuyor, numuneler zaten göründü. DX12 sadece AMD tarafını yükseltmiyor, şunun bir farkına varın artık. :confused:

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı