Yersiz nVidia Fanları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zcryber

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yahu o kadar sinir oluyorum ki şu tiplere hiçbir şey bilmeden AMD kötü nVidia daha iyi deyip geçiniyorlar. Hangi konudan diyorum AMD ısınıyor diyor hayatında hiç ekran kartı görmemiş adam mutlaka sizinde vardır etrafınızda sosyal medya gruplarında çokça görülüyorlar.

Sapphire hater'ları, AMD FX hater'ları, İntel fan'ları, Asus fan'ları çok var burada, aldırış etmemeye çalışın o tiplere :)

Valla ben de acaba referans tasarımdaki fandan mı bahsediyor dedim.

0069.jpg

Şimdi 3 bin TL'lik bir sistemede gidip fx 9590 önerilmez. Hakeza 1300-1500 TL bandında ise Amd 7870k iyi bir seçenek bana göre. Bütçeye göre öneri yapılması önemli olan nokta bana göre. 1300 TL'ye i5 önerenle 3000 bin TL'ye Fx öneren aynı derecede fanboydur bana göre.

Duruma göre parça seçimi yapmak lazım fanboy denilenler her durumda her bütçede aynı markayı önerir dururlar. Lakin kim ne derse desin bir kişinin skylake i5 ve Fx arasında tercih yapması gerekiyorsa her koşulda intel öneririm ben. Bazi gerçekleri de göz ardı etmemek lazım. Bugun intel işlemci ve ekran kartı pazarını elinde tutuyorsa bir şeyleri iyi yapıyor demektir.

Kusura bakmayın ama, "salakmısınız yeaa, AMD hem ucuz, hem daha iyi, yaşasın AMD, büyüksün AMD, lanet olası Nvidia" tarzında söyleyişte bulunan ergenlerin suratına okkalı tükürseniz müstahak. Bu tür kişilere genelde, "malum" forumda çok rastlarsınız, o forumdan buraya birkaç kişi geliyor ve belirttiğim gibi söyleyişte bulunuyorlar. Cevabını bi güzel veriyoruz, hala savunmalara devam ediyorlar. Olaya sadece Nvidia fanları diye bakmayın. Nvidia kullanıyorum yıllarca ama asla AMD'ye leke sürmedim. 2'si de gerektiği yerde güzel marka.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı