Konu dışı bölümünün kalitesi çok düştü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@284223 sen tam olarak kim oluyorsun da birilerini ''saldığın'' hissine kapılıyorsun? Buranın ne olduğuna karar veren de aynı şekilde sen değilsin. Tepeden bakış bir ''kalite'' göstergesi değil. Öneri başka şey, hadsizlik başka.

Evet "saldığın" ifadesi biraz abartı ve yanlış bir ifade olmuş, mesajımı tekrardan düzenledim. Buranın ne olduğuna karar veren de benim demedim zaten, buranın ne olduğuna ben karar versem bu tarz konuların açılmasına izin vermem mesela veya kimisine müsamaha gösterip kimisini cezalandırmam. Görüşlerim de tepeden bakmak olmuyor sanırsam sizde biraz haddinizi aşıyorsunuz.

Kendi kafanda buraya ait olmayan kurallar belirleyip, öyle düşünmeyen kimselere ''sizi saldığımız için, burayı şurası mı sandın'' gibi ifadeler kullanıyorsun. Buranın kurallarının açıklandığı bir bölüm var. Öneri yapılabildiği için bu konu kabul edilmiş, başkaları da farklı düşüncelerini ifade edebilir. Kafanda olanla, olanı birbirine karıştırmadan yorum yapmak gerekiyor. Öteki türlü bu bir tepeden bakıştan başka bir şey değil.

Valla ben konuya tıklamıyorum oluyor bitiyor. Sizde tıklamayın.

Bu dediğinizin ben hep 50 TL'lik alıyorum demekten bir farkı olduğunu düşünmüyorum. Siz tıklamadığınız için bu konular yok olmuş olmuyor, prim verenler olduğu için sürekli aynı tarz konular açılıyor.

Kendi kafanda buraya ait olmayan kurallar belirleyip, öyle düşünmeyen kimselere ''sizi saldığımız için, burayı şurası mı sandın'' gibi ifadeler kullanıyorsun. Buranın kurallarının açıklandığı bir bölüm var. Öneri yapılabildiği için bu konu kabul edilmiş, başkaları da farklı düşüncelerini ifade edebilir. Kafanda olanla, olanı birbirine karıştırmadan yorum yapmak gerekiyor. Öteki türlü bu bir tepeden bakıştan başka bir şey değil.

Çok agresifsin, sakinleş biraz. Dediğim gibi ifademde yanlışlık olduğunu kabul edip mesajımı hali hazırda düzenledim. Fikirlerim kural değil, adı üzerinde fikirlerim ve benim gibi düşünen bir çok insanda bulunduğuna göre fikirlerimde bir sakınca göremiyorum.
Bence şimdiden kilitleyin konuyu burası fena Kolezyum'a dönecek. :)

Konuyu kitlemek çözüm değil, saygı sınırını aşmadan düzgün bir şekilde tartışıyoruz. Mesela bu mesajınız da bana göre gereksiz, bu konunun kilitlenmesi gerekirse zaten yetkililer gereğini yapacaktır merak etme.

Bu dediğinizin ben hep 50 TL'lik alıyorum demekten bir farkı olduğunu düşünmüyorum. Siz tıklamadığınız için bu konular yok olmuş olmuyor, prim verenler olduğu için sürekli aynı tarz konular açılıyor.
Ee benim dediğim gibi tıklama bırak kassınlar primlerini sana küfür mü ediliyor? Yo. Relax.

Pandemi yüzünden foruma giren üye sayısı çok fazla arttı, bu artış nedeniyle de 6 ayda hatta 1 yılda anca açılan o saçma konular neredeyse her ay açılmaya başladı :)

Çok agresifsin, sakinleş biraz. Dediğim gibi ifademde yanlışlık olduğunu kabul edip mesajımı hali hazırda düzenledim. Fikirlerim kural değil, adı üzerinde fikirlerim ve benim gibi düşünen bir çok insanda bulunduğuna göre fikirlerimde bir sakınca göremiyorum.

Konuyu kitlemek çözüm değil, saygı sınırını aşmadan düzgün bir şekilde tartışıyoruz. Mesela bu mesajınız da bana göre gereksiz, bu konunun kilitlenmesi gerekirse zaten yetkililer gereğini yapacaktır merak etme.
Ya boşverin hocam takmayın öyle konuları siz bakmayın olur biter zaten moderatörler kaç tane onaylamıştır siz düşünün.

Ee benim dediğim gibi tıklama bırak kassınlar primlerini sana küfür mü ediliyor? Yo. Relax.

Bir konuyu eleştirmem için illa bana küfür edilmesi gerekmiyor, fikirim-düşüncem bu yönde belirtiyorum. Sende kendi düşünceni belirtiyorsun fakat senin fikrin bana göre bir çözüm değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı