Konu Dışı saçmalığı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bakmayın arkadaşlar. Açın ilgilendiğiniz kategoriyi, ilgilendiğiniz kategorideki konularda dolaşın.

Umarım bu yazıyı Türkçe öğretmeni yazmamıştır :D .
Bu arada bilerek öyle yazmış olabilirim ama sadece abartma kısmı bilerek. Yoksa normal konuşmalarımızda da Türkçe katliamı yapıyoruz.
1604754133048.png

Türkçe Katliamı Bölüm 2
1604754170303.png

Türkçe Katliamı Bölüm 3

Bir konuda haklısınız bazı gereksiz konular artı.

O zaman bu konuyu neden konu dışına açtın?
Çünkü teknik sorular dışında soru sorabileceği tek alan burası, kendisi kendisinin eleştirdiği sistem içinde bir paradoks oluşturarak içinde kayboluyor, haberi yok.

Buranın tek sorunu yaş kitlesinin düşük olması. Her yaşı küçük aynı demiyorum, geneli gördüğünüz gibi. Belli yaş üstü ya da belli olgunluk seviyesine erişmiş bireyler böyle şeyleri sorgulamadan önce neden var olduğunu anlamak için düşünür ve cevabı bulur.

Eski "cnbzk" adlı hesabım ile birlikte mart ayından beri forumun takipçisiyim. Yorum yapmadan önce ön yargınızı bir kenara bıraksanız iyi olur.
Ha bizim forumu bıraktım, girmeyeceğim dedim, girmeyecektim. Ziyaretçi olarak konulara bir baktım bu konu.
Bu konu hakkında tek söyleyeceğim, sen daha 4 yaşında iken, bu forumun konu dışı kategorisi vardı. Yaşını 2006 gibi iyimser bir sayıyla hesaplarsak tabii.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı