Konulara gereksiz damgası vuranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mesela "çok şanssızım" diye bir sürü konu var. Onun şans seviyesini bize anlatması bize ne kadar gerekli? Bizim ne kadar umrumuzda? O isimde bir sürü konu var.

Hala bahsedilen konuların dışına çıkıyorsun. Şans seviyesinden bahsedilen bir konu ile bu konu bir mi acaba?

Kişiler gereksiz konu açmakta özgürse, ben de "gereksiz" olduğunu söyleyip fikrimi belirtmekte özgürüm. İtirazı olan var mı? :)
@The King Of Bruh Gereksiz ve konuyla alakasız mesaj atmak da yasak. Karşı tarafı küçük düşürmek amacıyla kasıtlı olarak emoji ve mesaj spamı yapmak da yasak. Konu sahibi rapor sistemini kullanabilir.
Yazdıklarınız çelişiyor mu bana mı öyle geldi?

Öyle diyorsunuz ama şu birkaç ayda gereksiz konular çok arttı artık. Forum üzerinden yapılacak küçük bir araştırmayla bulabilecekleri cevaplar için konu açıyorlar.

Bunu @UBerk hocam, size sormak istiyorum. Gerçekten bir sürü gereksiz konu var. Tabii kişiye göre değişir gereksizliği. Peki genel olarak aşırı gereksiz bir konu geldi size. O konuyu illa onaylamak zorunda mısınız? Daha absürt konuları da gördüm çünkü.
Troll amaçlı konular onaylanmıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı