Konulara gereksiz damgası vuranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam biliyorum, gerekli uyarıyı ben de troll olarak veriyorum zaten, size bir lafım yok.

Logo tasarım konularına gereksiz damga vuran hiç görmedim.
Maalesef yaşadım. Yeni Edge ve yeni Mozilla logolarının benzerliğinden ve Mozilla logosunun gittikçe sadeleştiğinden bahsetmiştim. Bu konu içerisinde yaşandı.

Maalesef yaşadım. Yeni Edge ve yeni Mozilla logolarının benzerliğinden ve Mozilla logosunun gittikçe sadeleştiğinden bahsetmiştim. Bu konu içerisinde yaşandı.
Bence gereksiz diyenleri rapor edip çok takılmamanızı öneririm. Konu zaten onay sürecine gidiyor.

Değerlendirmeden sonra onaylandıysa konu gereksiz değildir. (En azından öyle düşünüyorum)

Hiç gereksiz konu yok canım.

Yeter mi ha? @Asosyal Necmi @Mutluww Bunları saymıyorum bile.
Bunlarda sizin gerekli (!) konularınız sanırım:

@EKAloji Bakın arkadaşlar bu boş şahıs öyle bir kudurmuş ki, hem konuyu hortlatıyor hem de bomboş ifade atıyor, ifadeler için teşekkür balım.

boş.PNG

@EKAloji Bakın arkadaşlar bu boş şahıs öyle bir kudurmuş ki, hem konuyu hortlatıyor hemde bomboş ifade atıyor, ifadeler için teşekkür balım.

Eki Görüntüle 831564
Geçen gene böyle birine boş demitiniz, ben aynı konularınızı atmıştım; kızgın atmıştınız :D Ondan sonra artık masayı falan kemirdiniz herhalde sinirden ortada "kudurttum" diye geziyorsunuz :p.

Sosyalde binlerce konu var böyle konu dışı.
Aynen nesi gereksiz konu dışı diye bir bölüm var çok iyi.
Bende onu diyorum, başkasının konularına saldırıp kendine tepki gelince "kudurttum eğ" demek cringe.
@EKAloji Bakın arkadaşlar bu boş şahıs öyle bir kudurmuş ki, hem konuyu hortlatıyor hemde bomboş ifade atıyor, ifadeler için teşekkür balım.

Eki Görüntüle 831564
Balın ham yapmasın seni, dikkat et.

Şu kadar güzel bir ortamda böyle boş boş tartışmalar hiç hoşuma gitmiyor.
Herkes kendi kafasına göre takılıyor, kafasını dağıtmak isteyenler Konu Dışı kategorisinde, bilgilenmek ve yardım isteyenler genel olarak takılıyor. İnsanları da pek sallamaya ve "o ne demiş?" sorularına gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı