Konuşamıyorum

paypalticaret

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben normalde çok konuşkan biriyim. Okulda hiç konuşamıyorum. Lisedeyim okula gidiyorum, kimseyle konuşamıyorum. Okul bu sene açıldığından beri böyleyim. Çalışkan değildim, yapacak bir şey bulamadığım için ders dinlemekten çalışkan oldum. Normalde konuşmak istiyorum, artık olmuyor. İnsanlar sesimi duyunca bir de garipsiyor. Sevdigim kıza bile açılamadim.

Merhaba ben normalde çok konuşkan biriyim. Okulda hiç konuşamıyorum. Lisedeyim okula gidiyorum, kimseyle konuşamıyorum. Okul bu sene açıldığından beri böyleyim. Çalışkan değildim, yapacak bir şey bulamadığım için ders dinlemekten çalışkan oldum. Normalde konuşmak istiyorum, artık olmuyor. İnsanlar sesimi duyunca bir de garipsiyor. Sevdigim kıza bile açılamadim.

Kendimi gördüm sanki. Normalde görüp görebileceğin en kafa ve en konuşkan asla susmayan insanlardanım ama okulda dilim tutuluyor, iki kelime edemiyorum. Bende çözüm olarak insanlardan uzaklaşmayı seçtim. Artık sabah akşam kendi kendime konuşuyorum. Evde beni susturmanız imkansız, sürekli kendimle sohbet ediyorum. Okulda da bir köşede kitabımı okuyorum. Kısaca yalnızım ve mutluyum :).

Yeni konular

Geri
Yukarı