Konuştuğum kız beni engelledi

hayir kanka hayatın gerçekleri
Hayat değil dostum sanal hayatın gerçeklikleri. Sanaldan sevgili yapmayı bırakalı yıllar oldu gerçekte de vardı 1 ay öncesine kadar ama eski sevgilisine dönmek istediğini ve bitirmek istediğini söyledi. Kafaya takmamak en iyisi hocam daha genciz başımıza neler gelecek bilemeyiz.

Discord'dan bir kızla tanıştım. Kızın sevdiği konuştuğu bir çocuk varmış ama çocuk eski sevgilisiyle barıştığı için sinirlenmiş bunları bana anlattı. Kızın söylediği şeyleri fazla takmadım. Sonraki gün babasıyla kavga ettiğini söyledi biraz konuştuk sonra Valorant girdik. Kız oyundayken sanki bu başına gelen seyleri bana anlatmamış gibiydi biraz tuhaftı. 2-3 el oynadıktan sonra 2 tane çocuk geldi direkt Reyna ve Raze kitlediler. Oyun esnasında sürekli bize sataşıyorlardı ve kızın hoşuna gidiyordu. Sonra benimle giren kızı takımlarına çağırdılar. Kızda girelim sende gel dedi kabul etmedim. Sonra o 2 çocuk benimle dalga geçtiler. Bir süre sonra çocuklar bana güldü ve kız beni DC'den engelledi Valorant'tan da sildi. Kendimi çok berbat hissediyorum öyle anlatmak istedim. Normalde böyle şeylere moralim bozulmazdı ama bu olan şeyleri kabullenemedim. Genelde Online oyunlarda da kızlarla tanışıyorum bana ilgili davranıyorlar falan sonra bakıyorum beni bir anda silmişler. Kendimi iyi hissetmem için neler yapmalıyım? Böyle bir olayla karşılaşırsam nasıl karşılık vermeliyim? Tecrübeli arkadaşlardan tavsiyeler bekliyorum.

Kıza spam at çöksün bilgisayarı.

Ayıptır sorması yaşınız kaç?

Kusura bakmada kanka bayağı güldüm DC'den arkadaş olma ne.

Yeni konular

Geri
Yukarı