Kopya çekerken hoca yakaladı

Uyarı, kınama dur demek için verilir. Artık durmanız lazım. Benzer eylemi seneye yaparsanız disiplin cezası artarak devam eder ve 15 yaş da dolunca sicil kaydı olur.
Bu arada olay benle cok alakasız kiz yanimda kiz oturuyodu sözde kağıtları değiştirelim demiş ben duymadım kız da neresinden duymuşsa bi tamam duymuş kağıdı değiştirdi sonra hoca yakaladı ders hocasına izah ettik herşeyi hoca gözetmen k yazmadiysa girilir dedi okuduğum bölümün şefi olayı duyunca bizi disipline taşıttirdi

Lisedeyim bizimde sınav haftası. Okulda sınavlar aynı saatte herkes olur. Örneğin 4 saat matematik ise tüm okul o saatte olur sınavı. Derste başka hoca vardı. Bugün ilk defa dersimize girdi. Sınavdan 1 ders önce kopya kağıdını yakalattım. Sınav esnasında olmadığı için kopya sayılmadı. Sınavda ise arkadaşla konuşurken soruları veriyorduk birbirimize. Kağıdın yarısına geldiğimizde kağıdı aldı. Üzerine kırmızı kalem ile k harfi koydu ve altına imza attı. Bu durumu aileye nasıl anlatacağım? Sınavın hocasıyla daha konuşamadım. Hocanın insafına gelir ve görmezden gelir mi?
Geçmiş olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı