Kopya çekerken yakalandım

Biz 5 kişi kopya şebekesi kurmuştuk. Hiç de bir şey olmadı fakat arkadaşlar kağıda işlem yapmadı diye anlaşıldı onların enayiliği yüzünden. Bana bir şey olmadı hoca bana 100'ü yazdı geçti beni seviyordu biraz. Şimdi diyor teşkilat kurmuşsunuz beni ayakta uyuttunuz bu dönem sınavlarda hepinizi bir köşeye alacağım diyor. Ben gene kopya çekeceğim gene teşkilat kurduk 2-3 kişi. Eğer aramızdaki bir kişi ötmeseydi hocaya, bir şey olmayacaktı.

Ama kopya sen canlı canlı yakalandığın için geçmiş olsun e-Okul'unda matematik sınavında k yazacak.

Benim en son yazdığım yorumlardan sonra bunu oku. Kankam ben direk kopyaya çalışıyordum bak gene aklıma geldi birinci dönem falan hem dersler zor olmuyordu hem hocalar pek katı olmuyordu, bende bunu fırsat bilip dersime çalışıp girerdim sınava ama yanıma normal sınavda çekeceğim bir kopya yazılacak kağıdı alır öyle bir hocadan hocaya test ederdim sonra yakalananlardan falan bir şeyler öğenirdim naapmışlarsa tam tersini yapardım artık bu yöntemi bulduktan sonraki yıl boş kopya kağıdıyla da yakalanmadım dolusuyla da. Şüphe bile etmediler benden çok yakalanan oldu ama kimse beni fark etmedi. Keşke o kopyayla uğraşacağım zamanda başka şeyler yapsaymışım 9 da öğretilenleri 10 da çok daha iyi öğretiyorlar konuyla alakalı bir fikrin olsun yeter benim 9-10 çok boş geçmişti bundan dolayı abanmadım gereksiz yere anlayacağınız gerektiği yerde gerekeni yapın bu kadar yapmadıktan sonra da ağlamayın.

Sınavına K yazıldıyda hocan e-okula K olarak girer. Normalde görmezden falan geliyorlar fakat kağıda yazılınca müfettişin bakma yetkisi olduğu için o riski almaz. İkinci sınavda biraz yüksek al hocadan da sözlü dilen geçersin dersi. Ha oldu da geçemezsen seneye sorumluluk sınavına girersin çok takma

Herkese merhaba. Bugün matematik sınavı vardı ve ben hiç yapamam matematiği. Bu yüzden kopya çekme kararı aldım. Ama çok amatörce bir iş yaptım ve yakalandım sadece 4-5 soru çözebilmiştim. Hoca kağıdıma k yazdı fakat kağdımı almadı. Hocaya sorduğumda metmatik hocanla konuş dedi şimdi ne olacak?

Ben normalde hiç kopya çekmem 11.sınıfta felsefeden kopya cekmistim sınav bitimine 1dk kaldığını görünce kağıt sıranın altında kalmasın cebime atayım dedim olan oldu kağıdım alındı eokula k girildi yetmezmis gibi disipline gittim bir de babama nasıl hesap vereceğim diye kara kara düşünüyorum o günden sonra hiç kopya çekmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı