Kopya nasıl çekilir?

1604312975999.png

Çocuk resmen dalga geçiyor, çalışmıyor kopya istiyor, nasıl kopya çekeceğini bilmiyor tabi bilmeyince ders çalışması gerekiyor şimdi de oyun oynuyorum kopya verseler de anlamam diyor. Senin gibilere direk 0 vermeleri lazım.

Deneyimsizsen hiç girme o işe, yakayı hemen ele verirsin. 9. sınıfda sınavlara son gün çalışarak 93 ile kapattım seneyi. Yazılılara daha var, çalışırsan yaparsın.

Not: Matematiği son gün çalışma gibi bir hata yapma. Ben öyle yapmışım ilk yazılı 90 geldi fakat ikincisin de 70 alınca neye uğradığımı çalıştım. Hayatım da aldığım en düşük matematik notu, bana da güzel bir ders oldu.

Deneyimsizsen hiç girme o işe, yakayı hemen ele verirsin. 9. sınıfda sınavlara son gün çalışarak 93 ile kapattım seneyi. Yazılılara daha var, çalışırsan yaparsın.

Not: Matematiği son gün çalışma gibi bir hata yapma. Ben öyle yapmışım ilk yazılı 90 geldi fakat ikincisin de 70 alınca neye uğradığımı çalıştım. Hayatım da aldığım en düşük matematik notu, bana da güzel bir ders oldu.
Allah başka dert vermesin hocam matematikten 70 almışsınız.

Kopya çekmenin en iyi yolu, sınav gecesinden kopya kağıdı hazırlamaktır. Kopya kağıdı hazırlarken çalıştığınız için ertesi gün onu kullanma ihtiyacı duymuyorsunuz :) Sayısal dersler için işe yaramasa da sözel dersler için bire birdir. Sayısal dersler öyle okunup yapılabilecek dersler olmadığı için öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı