Korku filmi tavsiyesi

Bende önerilerimi bırakayım bari,
Host
The Descent
Rec
Don't Breathe
Talk To Me
Karadedeler

Kalbinizin sıkışabileceği filmler, gericiler ve jumpscare var çoğunda, bir çoğu bilinç altınıza girecek (eğer müslümansanız karadedeler bir tık bilinç altına girebilir.) kadar korkutucu değil fakat anlık olarak korkmanızı sağlar diye düşünüyorum. Akıcı filmler bana güvenin:D

Bir an tüm hafızamı sorguladım hangi film diye Grave Encounters galiba :D

Öneriler

Halka 1, 2 Japon versiyonları daha iyidir ama isteyen ABD versiyonunu da izleyebilir onlarda güzel
Sinister
Derin Kabus
Gonjiam haunted asylum (özellikle önerimdir bayağı korkutur)
Gonjiam; Haunted Asylum
Önerdiğin filmi daha yeni bitirdim, güzel bir senaryoydu. Ama Grave Encounters' la aşırı benziyordu. Grave Encounters jumpscare olarak daha başarılıydı hatta.

Son düzenleme:
Gonjiam; Haunted Asylum
Önerdiğin filmi daha yeni bitirdim, güzel bir senaryoydu. Ama Grave Encounters' la aşırı benziyordu. Grave Encounters jumpscare olarak daha başarılıydı hatta.
Benzemelerinin sebebi aynı çekim tarzını kullanmaları olabilir. Ki bu akıl hastanesine gitme fikri de Grave Encounters a özgü değil. Bence Gonjiam daha başarılı korkutma yönünde. Korkutmasa bile aşırı geriyor izlerken.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı