Korku Kategorisinde Okuduğum En Başarılı İnci Sözlük Hikayesi

En nefret ettiğim ve sıkça yaşadığım rüyamda nedir biliyor musunuz? Ani düşmeler, kaymalar vesaire. ;) Hepiniz yaşamışsınızdır, bazen takılır düşersin, yüksek bir yerden düşersin ve sıçrarsın rüyanda. :D

Sen sıçrarsın rüyanda ben sıçıyorum resmen :D :D Gerçekten çok kötü oluyor.

Kendimi en az haftada bir kalkarken kafamı peteğe vurmuş olarak buluyorum. Acıyı o an hissetmiyorsun ve geri yatıyorsun :D

Kafam köstebek yuvalarına döndü, petek yamuldu kullanılamaz halde :D Şaka bir yana uyanırken hep kafamı eteğe çarpıyorum.
Buradan ulaştırma bakanıma sesleniyorum, bir çare bulun artık, kafamı vura vura yakında vuracak kafam kalmayacak. Devlet nerede ?

Abi ben bayağı tırstım. :D Beni hep şerefsiz kuzenlerim küçükken böyle şeylerle korkuttular, ben de sürekli böyle bir olay başıma gelir korkusuyla yaşıyorum.

Ya ben Recep İvedik izler, güler geçerim.
Bizim evde akşam kapı açılsa babamın veya annemin söyleyeceğin şey şu:
Kapıları kapa Gökhan, babanın doğalgaz tarlası mı var ? Bunu genelde çok salatalık yeyince söylüyor :D Babanın hıyar tarlası mı var :D

Ya ben öyle Amerikan evlerinde geceleyin ışığı bile açmadan dolaşan çocuklardan değilim :D Işık benim her şeyim :D

Filmin yarısında "Gökhan bana bir bardak su getirir misin ?" cümlesini duyunca ışıkları aç getiririm cevabı otomatikmen çıkıyor ağzımdan :D

Ya hikayenin yarılarındayım sonlarına yakın cidden çok kötü oldum. Evdeki herkesden şüphe duyuyorum ya :(

- - - Güncellendi - - -

Hikayeyi bitirdim acayip korktum en başlarda isimleri vermemiş ilersinde isimleri yazmış o isimleri okumak korkuma korku kaptı bi an bilerekmi okuttu diye düşündüm paranoyak oldum..

- - - Güncellendi - - -

Az önce başıma trajikomik bir olay geldi hikayeyi yazan kişi sözlükte twitter hesabını paylaşmış bende ona tıkladım avatar'ı arapça bir yazıydı ona tıkladım ve birden bilgisayar mavi ekran hatası verdi bende kısa süreli bir kalp krizi geçirdim :eek: İnanmassınız diyede açtıktan sonra gelen uyarıyı SS aldım
js96n.png

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı