Korkudan kalbe bir şey olur mu?

Bu iple çıkılan bir mağara da da var, ilk girdiğim de karşıma aniden çıkmıştı ne yapacağımı bilemeden laptop kapağını sert bir şekilde kapatmıştım girdiğimde ise ölmüşüm zaten :D, ilk 2-3 dakika kalbim attı sonra 4-5 dakika da biraz ağrı girdi bıçak saplanmış gibi daha sonradan geçti.
Panikatak olmadığı sürece bir şey olmaz. Geçmiş olsun :)

Hocam bir de bebekler var bir o bir virginy kardeşim var yanda oda 6 yaşında o korktu içeri gitti bende sandalyeden düşüyordum işte sağ olun.

Hocam bir de bebekler var bir o bir virginy kardeşim var yanda oda 6 yaşında o korktu içeri gitti bende sandalyeden düşüyordum işte sağ olun.

:D Bebekler üstünüze zıplıyor, gıcık şeyler arada tek atıyor. Arkadaş ile oynamıyorsanız direk ölüyorsunuz zaten.
Su altına dalış yaptığınız mağara da karaya çıkıyorsunuz o karada çok fazla mevcutlar.

:D bebekler üstünüze zıplıyor, gıcık şeyler arada tek atıyor. Arkadaş ile oynamıyorsanız direk ölüyorsunuz zaten.
su altına dalış yaptığınız mağara da karaya çıkıyorsunuz o karada çok fazla mevcutlar.

Zar zor çıktım zaten ölüyordum çukulatla falan dayandım.

O nasıl bir yaratık hocam? Onu bir anda bende görsem benim de kalbim ağrır. Evet ayrıca aniden kuvvetli bir şekilde korkma zararlıdır, beyin damarın ani hafaket yüzünden patlayabilir.

O nasıl bir yaratık hocam? Onu bir anda bende görsem benim de kalbim ağrır. Evet ayrıca aniden kuvvetli bir şekilde korkma zararlıdır, beyin damarın ani hafaket yüzünden patlayabilir.

Outlast'ta tam ekranın dibindeyken Jumpscare'de korktuğum anda patlasaydı o zaman patlardı, o anda patlamadıysa bir daha beyin damarım hiç patlamaz sanırım :D

Outlast'ta tam ekranın dibindeyken Jumpscare'de korktuğum anda patlasaydı o zaman patlardı, o anda patlamadıysa bir daha beyin damarım hiç patlamaz sanırım :D

Bazı insanlar korkudan kafasını aniden hareket ettirebiliyor, bu nedenle beyin damarı hasar görüp iç kanama olabiliyor. İngiltere'de 17 yaşında bir çocuk bu nedenden hayatını kaybetti.

Bazı insanlar korkudan kafasını aniden hareket ettirebiliyor, bu nedenle beyin damarı hasar görüp iç kanama olabiliyor. İngiltere'de 17 yaşında bir çocuk bu nedenden hayatını kaybetti.

Ha bunu bilmiyordum, pek fazla kafamı hareket ettirmiyorum zaten kafamı hep sandalyeye dayıyorum kamburluk sorunu olmasın diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı