Korkunç anılarınızı anlatın

O Zaman'lar daha çocuğum neyse ben o gece rüyamda yüzü kanlı bir cin mi desem şeytan mı desem bir şey gördüm ve açıkçası çok korkmuştum. Ve 2 olay ise akşam daha kimse uyumamış ben yatmaya gidiyorum odama girdim bir baktım 5 metre ötemde bir kız oturmuş saçlarını öne atmış yüzü görünmüyor sonra ağlıyordu ben onu gördükten sonra banyoya koştum (annem çamaşır makinesini çalıştırıyordu) sonra anneme sarıldım anlatmaya çalıştım ama konuşamadım meğer orada oturan kız ablammış.
Ablası;
1647459456800.png

2 saat süren bir kabusta adeta aksiyon filmi gibi kovalanıyorum, kaçıyorum. 2 saatlik kaçışmanın ardından vuruluyorum. Uyandıktan sonra bütün gün göğsümde çok ağır bir yanma hissettim. Normal falan değil, bütün gün boyunca normal nefes falan alamadım. Sonraki günlerde rüyalarım iyice paranormal şeylere bağladı. Şimdi daha iyi en azından.

Gecenin 12'sinde 5 kişi mezarlıkta çıt çıkarmadan yürürken çaktırmadan bir arkadaşımın omuzuna dokundum arkadan. En dışta yürüyen de oydu. Öyle bir çığlık attı ki ben korktum :D Ben yaşamadım olayı ama o unutamaz kolay kolay.

Tatil için, Tekirdağ'a gitmiştik. Ev tutmuştuk böyle şirin çatı katı bir ev. En arka taraftaki odanın içinde küçük bir kapı var depo gibi ancak ilk girdiğimizde içerisinin ışığı yanıyordu. Biz de şakasına içeride bunlar bunlar vardır diyorduk oda bildiğin korku filmi odası gibiydi. Klasik bir yatak eski dolap bir de o kapı. Neyse gece yatma kısmına gelince yatakları bölüşecekken, o odanın odalardan en uzak yer olduğunu fark ettik. Issız ada gibi bir de o oda varken ciddi ciddi kapı açıldı. Muhtemelen rüzgardandır ancak, biz anlık olarak kafa yoramadık. O gece odada kimse yatmadı. Dört arkadaş yerde uyuduk.

Karabasan? Uyku felci olmasın o?

Ağız alışkanlığı hocam yıllardır karabasan dendiği için bilemiyorum.

Çok korkunç değil ama o an korkuyorsunuz. Ailemle kapma gitmiştik. Babam da tam doğa ada mıdır arabada her türlü kamp malzemesi var. Saat 01:00 arası afedersiniz benim tuvaletim geldi. Biraz da çekingenimdir. Babam arabanın aküsüne ışık bağladı o sayede kamp alanı aydınlık. Tuvalet yok tabii ağaç dibine. Ben de arabanın yanından telefon ışığıyla fazla uzağa gittim arabanın ışığı az gözüküyordu. Neyse işimi hallettim arkamı döndüm telefonu önüme tutup ışığı açtığımda önümde 1 tane kangal kadar büyük bir köpek çıktı. Aşırı korkmuştum nefesim kesildi bir an. Tam da arkamda beklemiş hergele. Ben de bir şey yapamadım ama neyse ki köpekte benden korku oradan uzaklaşmıştı. Köpek saldırgan çıksa büyük ihtimalle ağır yaralanmıştım.

Çok korkunç değil ama o an korkuyorsunuz. Ailemle kampa gitmiştik. Babam da tam doğa adamıdır arabada her türlü kamp malzemesi var. Saat 01:00 arası afedersiniz benim tuvaletim geldi. Biraz da çekingenimdir. Babam arabanın aküsüne ışık bağladı o sayede kamp alanı aydınlık. Tuvalet yok tabii ağaç dibine. Ben de arabanın yanından telefon ışığıyla fazla uzağa gittim arabanın ışığı az gözüküyordu. Neyse işimi hallettim arkamı döndüm telefonu önüme tutup ışığı açtığımda önümde 1 tane kangal kadar büyük bir köpek çıktı. Aşırı korkmuştum nefesim kesildi bir an. Tam da arkamda beklemiş hergele. Ben de bir şey yapamadım ama neyse ki köpekte benden korku oradan uzaklaşmıştı. Köpek saldırgan çıksa büyük ihtimalle ağır yaralanmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı