Koronadan korkuyorum

Bazı kişilerde hiç belirti bile göstermeyebiliyor. Bu yüzden dedim. Ailenizle olabildiğince konuşmaya çalışın yine olmaz ise tek yapmak gereken kendinize dikkat etmek.
Korkunun fazlası da zarar. Kendi bağışıklık sisteminizi zayıflatmaktan ibaret. Korkun ama bu korku tedbirinizi alasıya kadar olsun.

Hocam nasıl dikkat edebilirim? Hoca korona olmuş ders boş geçmesin diye dolu sınıfa tıkıştırıyorlar bizi.

22 yaşında biri olarak şunu söylemek istiyorum. Aileniz belki koronaya inanmıyor gibime geldi. O yüzden okula gönderiyor sanırım. O kadar çok kulaktan dolma bilgi var ki anlatamam. Aileniz de bir şekilde inanmış olsa gerek ki sizi okula gönderiyor. Bu yanlış... Sağlık her şeyden daha önemli. Ne diyeceğimi bilemedim gerçekten.

22 yaşında biri olarak şunu söylemek istiyorum. Aileniz belki koronaya inanmıyor gibime geldi. O yüzden okula gönderiyor sanırım. O kadar çok kulaktan dolma bilgi var ki anlatamam. Aileniz de bir şekilde inanmış olsa gerek ki sizi okula gönderiyor. Bu yanlış... Sağlık her şeyden daha önemli. Ne diyeceğimi bilemedim gerçekten.

Hayır, korona ya da inanıyorlar. Maskemi takmadan çıkma dezenfektan almadan çıkma falan diyorlar fakat iş okula gelince...

Okuldan hiç bahsetmedim ki ama :). Ben 2 metrekarelik alanda 4 kişi yattığımızdan bahsediyorum. Okul da bizim 19 kişiydi sınıflar.

Demek istediğim önleminizi aldığınız sürece korkmayın. Allah'ın izniyle bir şey olmaz.

Herkes uysa sorun yok. Okulda kimse uymuyor. Maskesini çıkaran, sınıfta kavga eden var.

Geri
Yukarı