Korsan dizi sitesini kullandıktan sonra PC aniden yavaşladı

Yusufsendogan

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Kardeşime öneri bir film önermiştim. Rastgele bir siteden girmiş. O site de arkada reklam açmış. Daha film başlamadan bile PC'nin kilitlendiğini söyledi. Resetlenince düzeldi. Bu, arkada açılan sekmelerin PC'ye zarar verme potansiyeli var mı? Bir internet sekmesi sonuçta, zararsız gibi görünen bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşime öneri bir film önermiştim. Rastgele bir siteden girmiş. O site de arkada reklam açmış. Daha film başlamadan bile PC'nin kilitlendiğini söyledi. Resetlenince düzeldi. Bu, arkada açılan sekmelerin PC'ye zarar verme potansiyeli var mı? Bir rinternet sekmesi sonuçta, zararsız gibi görünen bir şey.

Bir şey inmediyse sıkıntı yok. Adblocker kullansın.

Kaspersky indirip tam tarama yapın.

Kardeşime öneri bir film önermiştim. Rastgele bir siteden girmiş. O site de arkada reklam açmış. Daha film başlamadan bile PC'nin kilitlendiğini söyledi. Resetlenince düzeldi. Bu, arkada açılan sekmelerin PC'ye zarar verme potansiyeli var mı? Bi rinternet sekmesi sonuçta, zararsız gibi görünen bir şey.
AdGuard kullan reklamları engeller. Ayrıca Kaspersky virüs programı indirip bilgisayara tam tarama yaptır.

Yeni konular

Geri
Yukarı