Korsan indirilen GTA Türk virüslü müdür?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MehmetEfeErt

Centipat
Daha fazla  
Bir tane siteden GTA Türk indirdim, sonra kurdum. Oyuna girdim, bilgisayarın fanları durdu birdenbire. Sonra bilgisayar kapandı, tekrar açtım. Kasada 4 fan var 2'si çalışmıyordu, ne yaptıysam çalışmadı. Sonra VirusTotal'den taratayım dedim, sonuç böyle. Virüslü mü bu?

IMG_1369.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir tane siteden GTA Türk indirdim, sonra kurdum. Oyuna girdim, bilgisayarın fanları durdu birdenbire. Sonra bilgisayar kapandı, tekrar açtım. Kasada 4 fan var 2'si çalışmıyordu, ne yaptıysam çalışmadı. Sonra VirusTotal'den taratayım dedim, sonuç böyle. Virüslü mü bu?

Eki Görüntüle 2045231

Ciddi misin hocam 61 virüs var bir miner eklememiş Direk format at.

Hocam VirusTotal'e txt dosyasını atmıssınız exe dosyasını atar mısınız?

Hocam Kaspersky ile tam tarama yapın.
Bunu indirin sonra antivirüsün arayüzünden ücretsiz Kaspersky Plus deneme aboneliği başlatın ve tam tarama yapın sonuçları atın.
Sonra Malwarebytes 14 gün Free deneme indirin Malwarebytes Premium for Windows 14-day Free Trial
Tam tarama yapın sonuçları atın.
Gerek yok tarama yapmasına, sıfırdan kurulum yapması daha iyi.

Geldi format tayfası adamın belki önemli dosyaları var.

61 virüs bulaştırmış format atmayıp ne yapsın? Cihaza biri sızabilir karşı tarafın insafını mı beklesin?

Önemli dosya olsa bile çoktan adamlar kendi pclerine aktarmıştır bile.

61 virüs bulaştırmış format atmayıp ne yapsın? Cihaza biri sızabilir karşı tarafın insafını mı beklesin?

Önemli dosya olsa bile çoktan adamlar kendi pclerine aktarmıştır bile.
Anlamadığı antivirüslerin herşeyi çözeceğine inanması zaten önemli dosyaları olan biri gidipte virüslü mü diye bakar

Artı -1 Eksi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı