Korsan kullanan oyuncular hakkında ne düşünüyorsunuz?

Patlamış mısır isteyen?

Dosya Ekleri

• Patlamış mısır.gif
    Patlamış mısır.gif
    754,7 KB · Görüntüleme: 76
İsteyen istediğini kullanır, onun tercihi.
İsteğinle gidip market soyabiliyor musun diyenler çıkacak şimdi. Karşı argüman olarak da bireysel korsan kullanımının maddi bir zarara yol açmadığı için hırsızlıkla bir tutulmaması gerektiği söylenecek. Bu söylendikten sonra konular sessizliğe bürünüp kililtleniyor nedense de, neyse.

İsteğinle gidip market soyabiliyor musun diyenler çıkacak şimdi. Karşı argüman olarak da bireysel korsan kullanımının maddi bir zarara yol açmadığı için hırsızlıkla bir tutulmaması gerektiği söylenecek. Bu söylendikten sonra konular sessizliğe bürünüp kililtleniyor nedense de, neyse.
Artık bu konuları çözdüm. Korsan oynayanlar bizim tepkimizi alıyor. Başka açıklaması olacağını zannetmiyorum.

Crack kullanılan oyuncular hakkında ne düşünüyorsunuz.
Seviyelice hakaret etmeden düzgün yorumlar yaparsanız sevinirim, herkese hayırlı günler dilerim.

Parası olmayan insanlardan yüksek fiyatli FIFA21 gibi oyunlara o kadar para vermesini beklemiyorum. Parası olan orijinal almalı olmayanlarda yolunu bir şekilde buluyor.

Dolar konusu açılınca sürekli şikayet ediliyor yeter diye. Korsan oyun ile açılan konularda laf eden yok. Ben de bu muhabbetten sıkıldım.

Geri
Yukarı