Korsan kullanmaktan çekiniyorum

Doğru diyorsun, aslına bakarsan oyunlarımın %99u legal, sadece satılmayan ve paramın yetmediği şeyleri indiriyorum.
Bu arasa ben kaspersky kullanıyorum. Tam olarak anladığınızda gerçekten harika bir virüs koruma programı. Web cam için herhangi bir uyugulama saniyelik bile açmaya kalksa size bildirim verip engellemenize izin veriyor. Her türlü programa her türlü blokajı koyabiliyorsunuz. Ve ilk 1 ay ücretsiz. Deneyin beğenmezseniz almazsınız.

Bu arasa ben kaspersky kullanıyorum. Tam olarak anladığınızda gerçekten harika bir virüs koruma programı. Web cam için herhangi bir uyugulama saniyelik bile açmaya kalksa size bildirim verip engellemenize izin veriyor. Her türlü programa her türlü blokajı koyabiliyorsunuz. Ve ilk 1 ay ücretsiz. Deneyin beğenmezseniz almazsınız.
Bunların ücretsiz kodları bulunuyor internetten bulabilir.

Platformda satılmayan oyunları korsan indirmek istiyorum örneğin GTA 3, GTA Vice City, San Andreas ve matrixin oyunları. Korsan indirsem bilgisayarda virüs girdi, beni izliyorlar gibi hallere giriyorum. Her dakika bilgisayara format atasım geliyor, PC'den bir şey satın alırken 5-6 defa düşünüyorum. Webcama bant falan çekiyorum, bu psikolojiden nasıl kurtulurum? 1 tane korsan oyun yok şu an PC'de. Geçen 150TL'lik oyuna param yetmedi korsan indirdim interneti kesip komple bitirdim sonra format attım.

Bu arada korsana destek istemiyorum, psikolojik olarak soruyorum.
Alıştır kendini korsan oyna oyunları.

Geri
Yukarı