Korsan kullanmayan biri için antivirüse gerek var mı?

DarkiNS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorum yukarıda bilgisayarımı önümüzdeki günlerde toplayacağım. Korsan kullanmayı düşünmüyorum sizce antivirüs kullanmama gerek var mı yoksa Windows antivirüs yeterli mi? Bilgisayarımın donanımı gayet iyi RTX 2080 Ryzen 5 3600 var. Performansa etki eder mi? Sadece oyun, yayın ve video edit için kullanacağım.
Gerek varsa şu ürün iyi midir?
Kaspersky Antivirüs Satın Al | SaglamLisans

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsan kullan veya kullanma antivirüs şart. Çünkü korsana bakmıyor bu işler. Girdiğin web siteleri de tehlike içerebilir. Mesela zararlı yazılım barındıran yama siteleri mevcut. 2₺ gibi bir fiyata BitDefender 90 günlük lisans alabilirsin. Ben son birkaç yıldır bu şekilde kullanıyorum.

Arkadaşlar sorum yukarıda bilgisayarımı önümüzdeki günlerde toplayacağım. Korsan kullanmayı düşünmüyorum sizce antivirüs kullanmama gerek var mı yoksa Windows antivirüs yeterli mi? Bilgisayarımın donanımı gayet iyi RTX 2080 Ryzen 5 3600 var. Performansa etki eder mi? Sadece oyun, yayın ve video edit için kullanacağım.
Gerek varsa şu ürün iyi midir?
Kaspersky Antivirüs Satın Al | SaglamLisans

Bence var hocam. Gezdiğiniz siteler güvenli olmayabilir ve siz arkada dizi film izlerken onlar sessiz sedasız virüsü indirebilirler. O yüzden virüs programı şart ama Defender ne kadar yeterli bilmiyorum.

Anti virüsler genel olarak yoruyor bilgisayarı hiç birine gerek yok aslında. Windows Defender güçlendiriliyor son 3 gündür sürekli zeka geliştirilmesi yapılıyor üstüne yormuyor bilgisayarı.

Bilinçli bir kullanıcıysan virüs bulaşma ihtimali fazla olmaz Windows'un kendi Defender'ı yeterli antivirüsler bilgisayarı en az %10'unu kullandığını duymuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı