Korsan oyun bitsin

Sizce Korsan Oyun Biter mi azalır mı artar mı

• 1.Biter

Oy: 2 3,2%
  • 2.Artar

Oy: 21 33,9%
  • 3.Azalır

Oy: 3 4,8%
  • 4. Yarı Artar

Oy: 4 6,5%
  • 5.Yarı Azalır

Oy: 4 6,5%
  • 6.Bitmez

Oy: 45 72,6%

• Oy verenlerin toplamı
    62
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam gittim bitirdim. Oldu mu?

Öyle kolay biteceğini düşünmüyorum. Her gün yeni bir koruma çıkacak, yeni gruplar kurulacak, gruplar bunları kırmayı deneyecek falan filan.

AAA bilgisayardaki tüm oyunlar silindi ne oluyor? Anladım Skeppie korsan oyun devri bitsin yazmış çünkü kendisi dilek cini.

Keşke sebeplerini yazsaydınız, belki biterdi.

Arkadaşlar, biliyorsunuz ki crack korsan oyun diye bir şey var. Bitmesini istiyorum, adamlar ne güzel oyun yapıp siz bunu crack korsan kullanıyorsunuz ( korsan kullananlar için korsanı övmüyorum) Steam de ücretsiz oyunlar var. Onları oynayabilirsiniz ama bitmeyebilir sadece kullanmayı bırakalım ya trojan var ya hatalı çıkıyor oyun.

Biteceğini zannetmiyorum.

Bitemez.

Korsan bitmiştir çok teşekkürler konuyu kapatabilir moderatörler artık.

Arkadaşlar biliyorsunuz ki crack korsan oyun diye bir şey var bitmesini istiyorum adamlar ne güzel oyun yapıp siz bunu crack korsan kullanıyorsunuz ( korsan kullananlar için korsanı övmüyorum) Steam de ücretsiz oyunlar var onları oynayabilirsiniz ama bitmeyebilir sadece kullanmayı bırakalım ya trojan var ya hatalı çıkıyor oyun.

Bitemez.

Hocam bayağı saçmalamışsınız. Eşit olmayan imkanlar var dünyada. Birileri bunu sunuyor ve birileri de tercih ediyor. Ücretsiz oyun var dediğiniz oyunların çoğu pay to Win. Şu an ki kuru söylemiyorum bile.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı