Korsan oyun bitsin

Sizce Korsan Oyun Biter mi azalır mı artar mı

• 1.Biter

Oy: 2 3,2%
  • 2.Artar

Oy: 21 33,9%
  • 3.Azalır

Oy: 3 4,8%
  • 4. Yarı Artar

Oy: 4 6,5%
  • 5.Yarı Azalır

Oy: 4 6,5%
  • 6.Bitmez

Oy: 45 72,6%

• Oy verenlerin toplamı
    62
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Skidrow'a, rahmetli xatab'a, Fitgirl Repacks'e, bulabildiğim tüm elemanlara ileteceğim.
Cidden, konunun amacı ne? Yapmaya çalıştığın şey bundan farksız.
1617622127239.png

Tamam gittim bitirdim. Oldu mu?

Öyle kolay biteceğini düşünmüyorum. Her gün yeni bir koruma çıkacak, yeni gruplar kurulacak, gruplar bunları kırmayı deneyecek falan falan.

Hep bunları kırmaya çalışıyorlar zaten Steam ücretli oyunları bunlar kırmaya çalışıyor.

Korsan bitmeyecek. Bitemez. Şuradaki çoğu kişinin herhangi korsan bir uygulama veya oyunu kullandığını söyleyebilirim. Şahsen desteklemiyorum. Ama kullanmasın da demiyorum. Şu anlık parası yoksa ve işi varsa kullansın. İlerde durumu düzeldiğinde gidip alsın. Fiyatları biliyorsunuz.

Allah'a dua yoluyla ilettim 1 2 güne kalmaz tüm korsan oyunların kökü kazınır.

Herkes aynı imkanlara sahip olsaydı düşüncenize katılırdım. Ama sırf emeğin karşılığı alınsın diye ülkenin oyun oynamaktan yoksun kalması ne kadar doğru? Diğer ülkelerde TL kuruna göre aşırı pahalı, ama Almanya'da yaşayan temizlik görevlisi bir arkadaşımın evinde bilgisayar oyunu dolu. Çözüm oyun fiyatı düşürmek de değil. Ülkenin para birimini düzeltmek. 10 dolarlık Steam cüzdan kodu 85 TL. Üstelik o parayla neredeyse düzgün bir şey bile alamıyorsunuz. Siz tek yönlü bakıyorsunuz bu konuya. Ülkemiz, piyasamız gelişmediği sürece korsan oyun bitmeyecek. Size katılmak imkansız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı